Õppetöö

Konsultatsioonide ja järelvastamise ajad


AINEKONSULTATSIOONID  2022-2023 ÕPPEAASTAL
     
ÕPETAJA MIS PÄEV, MITMES TUND KELLAAEG
Rita Pöör teisipäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Kristjan Allik neljapäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Lea Kallas esmaspäev 6. tund (2. klass) 13.35 - 14.20
  teisipäev 5. tund (2. klass) 12.40 - 13.25
  neljapäev, 7 tund (5.  ja 7. klass) 14.30 - 15.15
Raili Kann teisipäev, 5. tund 12.40 - 13.25
Vesta Väisinen kokkuleppel pika vahetunni ajal 12.00 - 12.40
Mart Roomets teisipäev, 7. ja 8. tund 14.30 - 16.10
Kristina Teresa Subi neljapäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Ellin Sarapson teisipäev, 7. tund 14.30 - 15.15
Livia Roomets teisipäev, 7. ja 8. tund 14.30 - 16.10
Ülle Palumets kokkuleppel  
Mihkel Kangur esmaspäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Toomas Kann kokkuleppel  
Kristjan Õuekallas kokkuleppel  
Aire Ansen-Kure neljapäev, 7. tund( 4. klassi õpiabi) 14.30 - 15.15
  neljapäev, 8. tund (6. ja 7. klass) 15.25 - 16.10
Helena Pihel reede, kokkuleppel  
Mairis Perk esmaspäev, 7. tund (3.klassi õpiabi) 14.30 - 15.15
  neljapäev, 6. tund (4. klass) 13.35 - 14.20
  reede, 7. tund (3.klassi õpiabi) 14.30 - 15.15
Irina Stelmach neljapäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Shalini Tuscano reede, 6. tund või kokkuleppel  13.35 - 14.20
Kirjaliku järelvastamise võimalused:     
Livia Roomets esmaspäev, 7.-8. tund 14.30 - 16.00
Lea Tikenberg-Rulli neljapäev, 7.-8. tund 14.30 - 16.00
AINEKONSULTATSIOONID  2022-2023 ÕPPEAASTAL
     
ÕPETAJA MIS PÄEV, MITMES TUND KELLAAEG
Rita Pöör teisipäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Kristjan Allik neljapäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Lea Kallas esmaspäev 6. tund (2. klass) 13.35 - 14.20
  teisipäev 5. tund (2. klass) 12.40 - 13.25
  neljapäev, 7 tund (5.  ja 7. klass) 14.30 - 15.15
Raili Kann teisipäev, 5. tund 12.40 - 13.25
Vesta Väisinen kokkuleppel pika vahetunni ajal 12.00 - 12.40
Mart Roomets teisipäev, 7. ja 8. tund 14.30 - 16.10
Kristina Teresa Subi neljapäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Ellin Sarapson teisipäev, 7. tund 14.30 - 15.15
Livia Roomets teisipäev, 7. ja 8. tund 14.30 - 16.10
Ülle Palumets kokkuleppel  
Mihkel Kangur esmaspäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Toomas Kann kokkuleppel  
Kristjan Õuekallas kokkuleppel  
Aire Ansen-Kure neljapäev, 7. tund( 4. klassi õpiabi) 14.30 - 15.15
  neljapäev, 8. tund (6. ja 7. klass) 15.25 - 16.10
Helena Pihel reede, kokkuleppel  
Mairis Perk esmaspäev, 7. tund (3.klassi õpiabi) 14.30 - 15.15
  neljapäev, 6. tund (4. klass) 13.35 - 14.20
  reede, 7. tund (3.klassi õpiabi) 14.30 - 15.15
Irina Stelmach neljapäev, 8. tund 15.25 - 16.10
Shalini Tuscano reede, 6. tund või kokkuleppel  13.35 - 14.20
Kirjaliku järelvastamise võimalused:     
Livia Roomets esmaspäev, 7.-8. tund 14.30 - 16.00
Lea Tikenberg-Rulli neljapäev, 7.-8. tund 14.30 - 16.00