Kool

"Roheline kool"

Ruila kool on liitunud "Rohelise kooli" programmiga. Programmi eestvedajaks on õpetaja Erica Pärt. Moodustatud on rohemeeskond, kuhu kuuluvad iga klassi esindajad ja ka mõningad õpetajad. Tegevust alustati kõigepealt meid ümbritseva lähikeskkonna ülevaatusega ja lähiajal on plaanis küsitleda ka lapsevanemaid erinevatel keskkonnateemadel.Teemad, millele kool edaspidi intensiivsemalt tähelepanu pöörab, on: elurikkus ja loodus, toit ning vesi.

"Roheline kool" on ka "Rohejahi" partner. Äsja lõppenud "Rohejahi" kampaanias kogusime kokku ligi 6 kg alumiiniumist küünlaümbriseid (5915tk) ja ligi 30kg pisielektroonikat.  Auhinnaks saime võimaluse osaleda "Rohejahi" lõpuüritusel, mis toimub 19.04 Telia peamajas.

Rohemeeskonna liikmed teevad hetkel keskkonnaülevaatust. "Roheline kool" on partneriks ka "Teeme ära" talgutele, mis sel aastal pöörab tähelepanu veekogude ohutusele ja puhtusele. Samuti pööratakse tähelepanu koooliümbruse elurikkusele, sellega seoses on meil plaan õpilaste abil rajada jõe äärde suur kõrvitsapeenar. Kui saame saaki, siis jagame seda Tallinna Loomaaiaga.