Kool

Tellimine 2024-2025 õppeaastaks

Koolivormi valmistaja on Norrison OÜ.

Kevadine koolivormi ettetellimine toimub 1. maist kuni 25. juunini, tellimuste kättesaamine augustis pakiautomaadist.

Sügisene koolivormi ettetellimine toimub 1. septembrist kuni 20. septembrini, tellimuste kättesaamine novembris pakiautomaadist.

Koolivormi e-poe link siin: RUILA PÕHIKOOL (norrison.ee)

Koolivormi eest toimub tasumine e-tellimiskeskkonna siseselt pangalingi kaudu. Avatud aastaringne e-pood, 3-5 tööpäeva jooksul saadetakse  kaup Teie valitud pakiautomaati.

Toodete garanteeritud saadavuse tagamiseks palume kasutada ettetellimist. Koolivormitooteid saab proovida Norrisoni kaupluses Tallinnas, Telliskivi 60/2 I-hoone D-korpus. Lahtioleku ajad: E-R 10-18 L 11-15

Koolivorm Ruila Põhikoolis

Ruila Põhikoolis kantakse koolivormi, sest koolivorm on oluliseks teguriks kooli akadeemilise kultuurikeskkonna loomisel:

• distsiplineerib

• ühtlustab taset

• on oluline kooli ühendav tegur, rõhutab kuuluvust ja osadust

• ühendab kooli senisest enam ühtseks kogukonnaks

• ühtlustab visuaalset pilti koolis
  • soodustab keskendumist
  • välistab kirevad kooli mittesobivad riided
  • vähendab rõivastega perede materiaalse võimekuse rõhutamist
  • annab õpilastele teadmise erinevatest sotsiaalsetest rollidest ja nendega kaasnevast kohasest käitumisest
  • annab teavet ja oskust riietuda vastavalt olukorrale (lipsu kandmine, pidulikud sündmused)

Koolivorm on kõigile kohustuslik. Õpilased võivad teha meelepärase valiku Ruila Põhikooli koolivormiks kinnitatud riiete seast:

• roheline kootud vest (tellimine ainult ettetellimisperioodil)
  • oranz või roheline polosärk
  • must või hall pikkade varrukatega polo
  • roheline või must kampsun (tellimine ainult ettetellimisperioodil)
  • oranz, must või roheline triiksärk
  • oranž, must, hall või roheline dressipluus
  • kootud kleit (tellimine kokkuleppel kooliga)

Õpilased kannavad omal valikul korrektseid tumedaid pükse /seelikut. Pidulikel üritustel on kohustuslik valge pluus (pluusi valik on vaba), poistel koolilips.

Tellimine 2024-2025 õppeaastaks

Koolivormi valmistaja on Norrison OÜ.

Koolivormi e-poe link siin: RUILA PÕHIKOOL (norrison.ee)

Koolivorm Ruila Põhikoolis

• distsiplineerib

• ühtlustab taset