Kool

Toitlustamine

Ruila kooli toitlustab Baltic Restaurants AS. Tutvustav info

Koolilõuna on õpilastele tasuta, toitlustatakse 3. vahetuses - 1.-3. klass sööb 11.05-11.25.  7.-9. klass sööb 12.00-12.15, 4.-6. klass sööb 12.30-12.45.

Soovi korral saab tellida õpilasele lisaks hommikusööki (puder), mida pakutakse peale 1. tundi, pealelõunast pikapäevarühma lisatoitu ja/või huviringi pakki.

Hommikusöögi, pikapäevarühma lisatoidu ja huviringi paki tellimine toimub keskkonnas www.toitkooli.ee

Eritoidu vajadusel korral (toidutalumatus, allergeenid) palume edastada koolile arstitõendi. Siis saab toitlustusettevõte korraldada lapse erivajadusele vastava eritoidu.

Söögimenüü

Ruila kooli toitlustab Baltic Restaurants AS. Tutvustav info