Ürituste plaan 2023-2024 V õppeperiood
AEG, ÜRITUS |
EESMÄRGID (lähtuvalt aineõppest) |
VÕISTLUSED, KONKURSID, OLÜMPIAADID, TASEMETÖÖD, KLASSIDE VÄLJASÕIDUD |
LASTEAED |
29. aprill – 3. mai E 29.04 õpilaskogunemine E 29.04 8.klass rabamatkal T 30.04 “Nõiakohvik” K 1.05 vaba päev N 2.05 skulptuuriring 6 |
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, kehaline kasvatus, bioloogia, loodusõpetus Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
E 29.04 8. klass rabamatkal T 30.04 1. klassi avab kohviku R 3.05 konkurss “Harjumaa Laululaps” |
E 3.05 Kirsikesed Tallinnas |
6.-10. mai E 6.05 õpilaskogunemine, T 7.05 “Väleki” raja läbikäimine K 8.05 õpetajate kolleegium „Noored kooli“ R 10.05 ”Välek” |
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
T 7.05 3. klassi sotsiaalainete test K 8.05 9. klassi matemaatika e-katseeksam N 9.05 6. klassi sotsiaalainete test N 9.05 eelkool ning lapsevanemate infotund R–L 10.-11.05 TORE-laager |
T 7.05 Nissi Trollide kontsert N 8.05 emadepäeva tähistamine, R 10.05 Kirsikesed ja Mesimummid “Välekil” |
13.-17. mai E 13.05 õpilaskogunemine E 13.05 rattamaratoni korraldamise koosolek K 15.05 “Playback” |
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, geograafia, loodusõpetus , muusikaõpetus Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, pähe õppimine Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
K 15.05 19.00 7. klass VAT teater N 16.05 eelkool |
|
20.-24. mai E 20.05 õpilaskogunemine K 22.05 õpetajate kolleegium R 24.05 Ruila rattamaraton
|
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, eesti keel, Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine, meeskonnatöö tegemine Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
|
|
27.-31.mai E 27.05 õpilaskogunemine T 28.05 9. klassi lõpukell K 29.05 õpetajate kolleegium
|
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, muusikaõpetus Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
R 31.05 eesti keele lõpueksam |
K 29.05 Kirsikeste lõpupidu |
3.-7. juuni R 7.06 Harjumaa laulu- ja tantsupeo proovid R 7.06 õppenõukogu P 9.06 Harjumaa laulu- ja tantsupidu
|
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, muusikaõpetus Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus
|
E 3.06 6. klass Viikingite külas E 3.06 3. klass Lennusadamas E 3.06 4. klass matkal T 4.06 1. klass loomaaaia T 4.06 6. klass rattamatkal T 4.06 2. klass matkal Töökmani pais-kalatrepp T 4.06 4. klass tervisemuuseumis K 5.06 2. klass loodusmuuseumis K 5.06 6. klass ajaloomuuseumis N 6.06 matemaatika lõpueksam N 6.06 5. klass seikluspargis N 6.06 2. klassi kinokülastus N 6.06 6. klass seikluspargis R 7.06 8. klass rattamatkal |
|
10.-14. juuni E 10.06 väljasõitude ja matkade esitlus T 11.06 kevadpidu K 12.06 viimase koolipäeva aktus N 13.06 „Noored kooli” Tallinna Ülikoolis |
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, muusikaõpetus Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
K 12.06 valikeksam N 13.06 pikendatud õppetöö N 13.06 järeleksam (vajadusel) R 14.06 pikendatud õppetöö R 14.06 järeleksam (vajadusel) |
|
17.-21. juuni E 17.06 õppenõukogu E 17.06 koolitus „Arutlev kool“ T 18.06 16.00 9. klassi lõpuaktus K-N 19.-20.06 õpetajate suveseminar |
|
E 17.06 pikendatud õppetöö T 18.06 pikendatud õppetöö |
|
AEG, ÜRITUS |
EESMÄRGID (lähtuvalt aineõppest) |
VÕISTLUSED, KONKURSID, OLÜMPIAADID, TASEMETÖÖD, KLASSIDE VÄLJASÕIDUD |
LASTEAED |
29. aprill – 3. mai E 29.04 õpilaskogunemine E 29.04 8.klass rabamatkal T 30.04 “Nõiakohvik” K 1.05 vaba päev N 2.05 skulptuuriring 6 |
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, kehaline kasvatus, bioloogia, loodusõpetus Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
E 29.04 8. klass rabamatkal T 30.04 1. klassi avab kohviku R 3.05 konkurss “Harjumaa Laululaps” |
E 3.05 Kirsikesed Tallinnas |
6.-10. mai E 6.05 õpilaskogunemine, T 7.05 “Väleki” raja läbikäimine K 8.05 õpetajate kolleegium „Noored kooli“ R 10.05 ”Välek” |
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
T 7.05 3. klassi sotsiaalainete test K 8.05 9. klassi matemaatika e-katseeksam N 9.05 6. klassi sotsiaalainete test N 9.05 eelkool ning lapsevanemate infotund R–L 10.-11.05 TORE-laager |
T 7.05 Nissi Trollide kontsert N 8.05 emadepäeva tähistamine, R 10.05 Kirsikesed ja Mesimummid “Välekil” |
13.-17. mai E 13.05 õpilaskogunemine E 13.05 rattamaratoni korraldamise koosolek K 15.05 “Playback” |
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, geograafia, loodusõpetus , muusikaõpetus Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, pähe õppimine Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
K 15.05 19.00 7. klass VAT teater N 16.05 eelkool |
|
20.-24. mai E 20.05 õpilaskogunemine K 22.05 õpetajate kolleegium R 24.05 Ruila rattamaraton
|
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, eesti keel, Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine, meeskonnatöö tegemine Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
|
|
27.-31.mai E 27.05 õpilaskogunemine T 28.05 9. klassi lõpukell K 29.05 õpetajate kolleegium
|
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, muusikaõpetus Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
R 31.05 eesti keele lõpueksam |
K 29.05 Kirsikeste lõpupidu |
3.-7. juuni R 7.06 Harjumaa laulu- ja tantsupeo proovid R 7.06 õppenõukogu P 9.06 Harjumaa laulu- ja tantsupidu
|
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, muusikaõpetus Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus
|
E 3.06 6. klass Viikingite külas E 3.06 3. klass Lennusadamas E 3.06 4. klass matkal T 4.06 1. klass loomaaaia T 4.06 6. klass rattamatkal T 4.06 2. klass matkal Töökmani pais-kalatrepp T 4.06 4. klass tervisemuuseumis K 5.06 2. klass loodusmuuseumis K 5.06 6. klass ajaloomuuseumis N 6.06 matemaatika lõpueksam N 6.06 5. klass seikluspargis N 6.06 2. klassi kinokülastus N 6.06 6. klass seikluspargis R 7.06 8. klass rattamatkal |
|
10.-14. juuni E 10.06 väljasõitude ja matkade esitlus T 11.06 kevadpidu K 12.06 viimase koolipäeva aktus N 13.06 „Noored kooli” Tallinna Ülikoolis |
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, muusikaõpetus Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
K 12.06 valikeksam N 13.06 pikendatud õppetöö N 13.06 järeleksam (vajadusel) R 14.06 pikendatud õppetöö R 14.06 järeleksam (vajadusel) |
|
17.-21. juuni E 17.06 õppenõukogu E 17.06 koolitus „Arutlev kool“ T 18.06 16.00 9. klassi lõpuaktus K-N 19.-20.06 õpetajate suveseminar |
|
E 17.06 pikendatud õppetöö T 18.06 pikendatud õppetöö |
|