Halloween 27. oktoober Lea Tikenberg-Rulli

Õpilasomavalitsus on korraldamas 30. oktoobril Halloweeni, mis sel aastal toimub klasside põhiselt.

Korraldame kostüümivõistluse, parim saab auhinna. Lisaks ootame kõiki klasse lavastama hirmsat klassipilti, mille vahel toimub samuti parima valimine. On ka palve igal klassil midagi küpsetada. Küpsetisest tuleb teha foto! Õpilasomavalitsus valib kõige hirmsama, isuäraravama ja huvitavama küpsetise, iga kategooria võitja klass saab auhinna. Küpsetise sööb hiljem klass ise!

Heade soovidega Õpilasomavalitsus

Heade soovidega Õpilasomavalitsus