Uudised

Head uudised keskkonnaalaste teadustööde konkursilt 17. märts Lea Tikenberg-Rulli


Keskkonnaalaste uurimistööde konkurss on üks pikemaealisemaid pidevalt toimunud keskkonnahariduslikke projekte Eestis. Alates 2009. aastast korraldab SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus konkurssi koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga.

Hea meel on teatada, et meie kooli 9. klassi õpilase M. Merigani loovtöö "Via Baltica 35. kilomeetri ökodukt" on keskkonnaalaste uurimistööde konkursil pääsenud II vooru. Ees ootab töö avalik kaitsmine konkursikomisjonile.

Soovime edu!

Keskkonnaalaste uurimistööde konkurss on üks pikemaealisemaid pidevalt toimunud keskkonnahariduslikke projekte Eestis. Alates 2009. aastast korraldab SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus konkurssi koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga.

Hea meel on teatada, et meie kooli 9. klassi õpilase M. Merigani loovtöö "Via Baltica 35. kilomeetri ökodukt" on keskkonnaalaste uurimistööde konkursil pääsenud II vooru. Ees ootab töö avalik kaitsmine konkursikomisjonile.

Soovime edu!