Uudised

Head uudised õpilaste teadustööde riiklikult konkursilt 25. märts Lea Tikenberg-Rulli


Eesti Teadusagentuuri korraldatava õpilaste teadustööde konkursi eesmärk on pakkuda heal tasemel uurimistöö koostanud õpilastele väljundit ning motiveerida ja innustada noori teaduslikumale teemakäsitlusele ka kooli uurimistöödes. Konkursil osalemine annab hea võimaluse saada tagasisidet tehtud tööle ja end teistega võrrelda ning suurima väärtusena  – kohtuda sarnaste huvidega eakaaslastega nii Eestist kui mujalt maailmast.

Hea meel on teatada, et meie kooli 9. klassi õpilase R. Männiku loovtöö "Hobiarheoloogilised leiud Ruila piirkonnast" on õpilaste teadustööde riiklikul konkursil pääsenud II vooru. 

1. aprillil ootab ees töö avalik kaitsmine. 

Soovime edu!

Eesti Teadusagentuuri korraldatava õpilaste teadustööde konkursi eesmärk on pakkuda heal tasemel uurimistöö koostanud õpilastele väljundit ning motiveerida ja innustada noori teaduslikumale teemakäsitlusele ka kooli uurimistöödes. Konkursil osalemine annab hea võimaluse saada tagasisidet tehtud tööle ja end teistega võrrelda ning suurima väärtusena  – kohtuda sarnaste huvidega eakaaslastega nii Eestist kui mujalt maailmast.

Hea meel on teatada, et meie kooli 9. klassi õpilase R. Männiku loovtöö "Hobiarheoloogilised leiud Ruila piirkonnast" on õpilaste teadustööde riiklikul konkursil pääsenud II vooru. 

1. aprillil ootab ees töö avalik kaitsmine. 

Soovime edu!