Nädalainfo 01.02.2021 01. veebruar Lea Tikenberg-Rulli

teisipäeval, 2. veebruaril tähistame Tartu rahu aastapäeva.

teisipäeval, 2. veebruaril peale 6. tundi läheb 9. klass õppekäigule ettevõttesse Palkehituse OÜ.

laupäeval, 6.veebruaril osalevad füüsikaolümpiaadi Harjumaa voorul J.E. Milerman ja S. Niinemets.

Kõikidel õpilastel alates 5. klassist palume tungivalt koolis viibimise ajal kanda maske. Vajadusel aitab kool neid muretseda.

Kuna vahetundidel ja pikapäevarühmas viibitakse järjepidevalt õues, palun pöörata tähelepanu, et lastel oleksid seljas ilmale vastavad ning õuesviibimist võimaldavad riided.

Huviringide töö veebruaris jätkub tavapäraselt (st kõik ringid toimuvad plaanipäraselt ja kõik saavad osaleda), v.a. järgmised erandid:

• täna, 1. veebruaril on 2.-6. klassi keraamikaringis ainult 2. klassi lapsed.

• ratsutamisring jätkab tööd alates järgmisest nädalast

• 1.-3. klassi spordiringis on teisipäeviti 2. klassi lapsed, neljapäeviti 1. ja 3. klassi lapsed. Spordiring toimub võimlas ja hajutatult.

• 4.-9. klassi spordiring toimub õues.

teisipäeval, 2. veebruaril tähistame Tartu rahu aastapäeva.

• täna, 1. veebruaril on 2.-6. klassi keraamikaringis ainult 2. klassi lapsed.

• ratsutamisring jätkab tööd alates järgmisest nädalast

• 4.-9. klassi spordiring toimub õues.