Nädalainfo 03.04.2023 03. aprill Lea Tikenberg-Rulli

Kolmapäeval, 5. aprillil toimub eesti keele katseline e-eksam 9. klassile

Neljapäeval, 6. aprillil on 8. klassi loovtööde esitamise tähtaeg

Eelmisel nädalal:

* lauluvõistluse "Saue valla laululaps" piirkondlikus eelvoorus esindasid Ruila kooli Arabella Suursalu ja Simona-Sandra Vaiknurme, mõlemad said eripreemia osaliseks. Palju õnne!

* matemaatika olümpiaadi vabariiklikus voorus saavutas Marie Elise Kuristik 11. koha. Õnnitleme!

* selgus, et kõik meie rahvatantsurühmad on läbinud eelvoorud ja pääsenud esinema koolinoorte laulu- ja tantsupeole "Püha on maa", mis toimub 30.06 - 2.07. Oleme uhked!

Järgmisel nädalal:

* 12. aprillil, 7. ja 8. tunni ajal toimub loovtööde kaitsmine, osalevad nii 7. kui 8. klass

* 12. aprillil kell 18.00  toimub "Vanemate Akadeemia" raames infoõhtu "Mis on veip ja kuidas sellest oma lapsega rääkida?"

Kolmapäeval, 5. aprillil toimub eesti keele katseline e-eksam 9. klassile

Neljapäeval, 6. aprillil on 8. klassi loovtööde esitamise tähtaeg