Nädalainfo 06.02.2023 06. veebruar Lea Tikenberg-Rulli

Teisipäeval,  7. veebruaril jäävad ära nii kokandusring kui ka talispordipäev. Spordipäeva osas ootame lumeolude paranemist.
Kolmapäeval,  8. veebruaril tuleb külla Salu kool ning õpilasesindus korraldab nendele pisikese spordipäeva.
Neljapäeval,  9. veebruaril toimub Saue koolis õpioskuste ainepäev 3. klassile.
Reedel,  10. veebruaril toimub füüsikaolümpiaad Viimsi gümnaasiumis.
Eelmisel nädalal toimunud matemaatika olümpiaadil saavutasid meie õpilased häid tulemusi ning enim on põhjust tunda uhkust 9. klassi õpilase M. E. Kuristiku II koha üle.
Neljapäeval,  9. veebruaril toimub Saue koolis õpioskuste ainepäev 3.
klassile.
Reedel,  10. veebruaril toimub füüsikaolümpiaad Viimsi gümnaasiumis.