Nädalainfo 06.05.2024 06. mai Lea Tikenberg-Rulli

Käesoleval nädalal valmistume seiklusvõistluseks "Välek" ja keskendume koostööoskuste arendamisele.

"Teeme ära" jätkub ka käesoleval nädalal, korrastame koolimaja lähiümbrust, koristusalad on klasside vahel ära jaotatud.

Eelmisel nädalal toimus tugeva konkurentsiga "Harjumaa Laululapse" võistlus, millest võttis osa 3. klassi õpilane Simona-Sandra Vaiknurme, kes sai hea võistluskogemuse. Kool tunnustab!

Reedel, 10. mail toimub traditsiooniline Ruila kooli seiklusvõistlus "Välek". Jõukohase rakenduse leiavad kõik õpilased - kas rajal võisteldes, matkates või mõnes vahepunktis kohtunikku/õpetajat abistades. Meie õpilastele tulevad konkurentsi pakkuma Ääsmäe, Turba, Nissi ja Kernu koolid, lisaks osalevad mudilased Kirsiaia lasteaiast. Palun jälgige ilmateadet,  lapsed peaksid olema riietatud ilmale vastavalt.

Kell 8.30 toimub võistluse avamine, kohe peale avamist antakse esimese võistkonna start, lõpetamine ja autasustamine orienteeruvalt kl 15.00 paiku. Õpilased saavad minna koju 15.30 väljuvate bussidega. Raja pikkuseks on umbes 8 kilomeetrit ja selle jooksul läbitakse 11+3 kontrollpunkti, kus tuleb piiratud aja jooksul sooritada erinevaid ülesandeid, mis on kõik suunatud meeskonnatöö oskustele. Igal võistkonnal peab kaasas olema vähemalt üks täis akuga telefon, et vajadusel abi kutsuda. 1.-3. klass matkab kogu raja koos saatjaga läbi. Kaasas peab olema veepudel ja paha ei tee ka väike näks. Suure tõenäosusega võib saada ka mustaks ja/või märjaks, seega võiksid lastel olema koolis tagavaraks vahetusriided ja -jalatsid, et peale võistlust ümber riietuda.

Lõunasöögi saavad kõik peale rajalt tagasijõudmist. Koolibussid sõidavad tavapärastel aegadel.

Üritused Ruila koolis käesoleval nädalal:

• E 6.05 5. väikeklassi klassiõhtu
  • T 7.05  3. klass sooritab sotsiaalainete e-testi
  • K 8.05 9. klass sooritab matemaatika katseeksamit
  • K 8.05 õpetajate kolleegium "Noored kooli"
  • N 9.05 6. klass sooritab sotsiaalainete e-testi
  • N 9.05 5. klass avab kohviku ja ostude tegemiseks võiks olla veidike sularaha
  • N 9.05 eelkooli esimene kohtumine 16.00 - 17.30 ja infotund tulevase 1. klassi lapsevanematele
  • R 10.05 seiklusvõistlus "Välek"
  •

Üritused Ruila koolis käesoleval nädalal:

• E 6.05 5. väikeklassi klassiõhtu