Nädalainfo 14.11.2022 14. november Lea Tikenberg-Rulli

Kolmapäeval, 16. novembril:

- kokandusring korraldab koolikohviku. Kohvikuhuvilisel võiks olla veidike sularaha.

- kooli esindus (2 õpetajat, 2 õpilast ja 1 lapsevanem) osaleb Saue valla koolide vahelisel mälumänguturniiril.

Neljapäeval,17. novembril kunsti- ja tehnoloogiaringi õpilased graafikastuudios.

Õpilaskogunemisel räägiti õpilastele järgmistel teemadel:

- helkuri kandmine ja turvaline liikluskäitumine

- heakord bussipeatuses

- ettevalmistumine jõuluballideks

Eelmisel nädalal:

- osaleti õpilaskonverentsil "Lahe koolipäev"

- 8. klass kaitses oma loovtööde teemasid. Meeldiv on näha, et selle aasta teemade valik põhineb suurel määral õpilaste isiklikul huvil.

Kolmapäeval, 16. novembril:

Õpilaskogunemisel räägiti õpilastele järgmistel teemadel:

- helkuri kandmine ja turvaline liikluskäitumine

- heakord bussipeatuses

- ettevalmistumine jõuluballideks

Eelmisel nädalal:

- osaleti õpilaskonverentsil "Lahe koolipäev"