Nädalainfo 23.01.2023 23. jaanuar Lea Tikenberg-Rulli

Seoses eelmisel nädalal toimunud elektrikatkestusega olime sunnitud organiseerima reedel koduõppepäeva. Saime info eelneval õhtul kell 21.30 ja edastasime info vanemate listi, e-kooli ja FB kaudu. Infokanalid töötasid, sest vaid kaks last tulid hommikul kooli. Õppetöö oli organiseeritud Teamsi keskkonnas veebitunnis või laeti iseseisev töö e-kooli. Paarkümmend last ei töötanud kodust kaasa. Edastame klassijuhatajate kaudu selle tagasiside ja palume ka kõigil üle kontrollida, milline on valmisolek kodust kaasatöötamiseks. Peame valmis olema nii ootamatuteks õppetöö katkestusteks kui ka koduõppepäevadeks.  Probleemide ja küsimuste korral palun pöörduge kooli poole, kindlasti leiame koos lahendused! Täname kõiki vanemaid päeva õnnestumise ja koostöö eest!

Parimaga

Tiia Rosenberg, Ruila Põhikooli direktor

* * * * * *

Käesoleval nädalal:

* esmaspäeval, 23.01 geograafia lähtetaseme e-test 9. klassile

* teisipäeval, 24.01 inglise keele proovieksam 9. klassile

* teisipäeval, 24.01 jäävad ära kokandusring ning 1.-4. klassi kunstiring

* kolmapäeval, 25.01 laulupeoseminar

* neljapäeval, 26.01 keemia olümpiaad Saku gümnaasiumis

* neljapäeval, 26.01 osalevad kunsti- ja tehnoloogiaringi õpilased Animakooli töötoas

* reedel, 27.01  toimub tantsupeo esimene eelproov Kose gümnaasiumis, osalevad 3-4 ja 5-6 klassi tantsurühmad

Parimaga