Nädalainfo 29.01.2024 30. jaanuar Lea Tikenberg-Rulli

Täname lapsevanemaid ja kogukonna liikmeid, kes toetasid õpetajate streiki ja aitasid korraldada põneva karjäärinädala! Mitmel lapsel tekkis tore mõte, kelleks tahab saada - loomaarstiks, lumelükkajaks, arvepidajaks ja isegi õpetajaks…..

Esmaspäeva hommikul tundsime koos rõõmu sellest, et õpetajad olid jälle koolis ja hoolekogu esimees Rafael Milerman ning Kaasiku külavanem Einar Alliksaar tõid lapsed ka kooli! Vat see on kogukond!!!

Järgmisel esmaspäeval, 5. veebruaril toimub II trimestri koduõppepäev. Kui selleks päevaks on vaja koolist laenutada digivahendit, võtke palun ühendust kooli juhiabiga.

5. veebruaril 18.00-19.30 toimub Ruila koolis Vanemate Akadeemia "Kuidas digikiusamise eest oma lapsi kaitsta". Diana Poudel räägib teemal, kuidas toime tulla digikiusamisega, mida lapsed internetis teevad, milliste ohtudega seal tänapäeval kokku puutuvad ja kuidas on lapsevanemal võimalik oma last digimaailmas kaitsta.

Lisainfot koolitaja kohta: https://dianapoudel.ee/

Osalustasu: 3.- sisaldab teed/kohvi ja väikest kringliampsu ning seda on võimalik tasuda kohapeal.

RSVP: 02.02.2024 meiliaadressil lillemae@hotmail.com

Üritused käesoleval nädalal:

E 29.01 õpetajad osalevad koolitusel "Koosõppiv vald"

T 30.01 9.00-11.30  XXVIII õpioskuste talgute Harjumaa voorus osaleb 5 õpilast 5. klassist

K 31.01 7.-9. klassi matemaatika olümpiaad Kuusalus

N 1.02 9. klass “Endla” teatris, etendus “Mäeküla piimamees”

R 2.02 10.00  7.-9. klass õppekäigul Eesti Vabadusvõitluse Muuseumis

Lisainfot koolitaja kohta: https://dianapoudel.ee/

RSVP: 02.02.2024 meiliaadressil lillemae@hotmail.com

Üritused käesoleval nädalal:

E 29.01 õpetajad osalevad koolitusel "Koosõppiv vald"

K 31.01 7.-9. klassi matemaatika olümpiaad Kuusalus