Nädalainfo 29.05.2023 29. mai Lea Tikenberg-Rulli

teisipäeval, 30. mail 2. tunni ajal on 9. klassi lõpukella aktus ja peale seda traditsiooniline puu istutamine.

kolmapäeval, 31. mail

- kokandusring korraldab kohviku ja müük ikka sularaha eest

- kell 17.30 toimub laulu- ja tantsupeoteemaline infokoosolek, kuhu on oodatud on kõik lapsevanemad, kelle lapsed osalevad laulu- ja/või tantsupeol, räägitakse läbi kõik suurel peol osalemisega seonduv (transport, rõivad, toitlustamine, eelproovid) ja osalemine on vajalik. Koosolekust võtavad osa kõikide rühmade saatjad, direktor, tantsuõpetaja ning muusikaõpetaja.

neljapäeval, 1. juunil 2. klassi esindus "Estonia" teatris tänuüritusel

reedel, 2. juunil:

- 1.-4 ja 6.-7. klassil on koduõppepäev.

- 5. klass läheb kanuumatkale Ruila järvele, saadavad õpetajad E. Sarapson ja L. Roomets.

- 8. klass sõidab jalgrattamatkale Padise kloostrisse, saadavad õpetajad K. Väin ja K. Õuekallas.

- 9. klass sooritab eesti keele lõpueksamit.

Eelmisel nädalal:

* TV10 mitmevõistluste Harjumaa finaalis tuli vanemate poiste vanuserühmas S. Puri 4. kohale ja nooremate poiste seas C.-M. Kukk 5. kohale. Õnnitleme!

* Saue valla koolide mälumängusarjas tuli Ruila kooli esindus kokkuvõttes 3. kohale. Mängisid: A. Aljaste, M. E. Kuristik,  M. Roomets, L. Tikenberg-Rulli ja A. Aljaste.

* toimus 12. korda Ruila rattamaraton. Oli ilus päev, rajal käis rekordarv sõitjaid ja meie õpilastele pakkusid väga tõsist konkurentsi Saue kooli noorsportlased. Oleme ürituse õnnestumise eest suure tänu võlgu lapsevanematele, hoolekogu ja kogukonna liikmetele - Andres Aljaste, Rafael Milerman, Einar Alliksaar, Rainer Kukk, Raul Vahar ning JK Paralepa ja Jaan Saviir.

Etteulatuvalt:

* 5.-9. juunini on Ruila koolis matkade ja väljasõitude nädal.

* 7. juunil toimub 9. klassi lõpueksam matemaatikas.

* 9. juunil kell 14.30 toimub õppenõukogu.

* 10. juunil kell 18 toimub Ruila mõisas L. Saatpalu ja P. Rebase kontsert. Ootame kuulama! Piletid eelmüügist (teha 5.- kanne MTÜ Ruila Mõis kontole EE902200221070424990)

* õpikute ja kapivõtmete tagastamine toimub 12. ja 13. juunil, täpsema aja anname klasside kaupa teada.

* 12. juunil toimub 9. klassi lõpueksam valikaines.

* 14. juunil toimub kooliaasta lõpetamine piduliku aktuse ja pärimuspäevaga. Kõik vanemad on oodatud laste esinemisi vaatama! Koolipäev lõpeb kell 12.00.

* 16. juunil kell 16.00 toimub 9. klassi pidulik lõpuaktus.

Koolivormist ja  kudumite tellimisest:

Koolivormi saab tellida kuni 26. juunini, tellimiskeskkond asub siin: https://norrison.ee/et/721-ruila-pohikool

Kudumeid (vest, kampsun, tüdrukute kleit) ei saa e-poest otse tellida. Neid toodetakse juhul, kui üht mudelit soovitakse vähemalt 11 tükki. Kui Teil on soov siiski mõnd kudumit tellida, siis andke palun enda soovist koolile teada hiljemalt 18. juuniks  (lea.tikenberg@ruilakool.ee aadressil). Võimalik, et mingi eseme osas tekib miinimumkoguse jagu soove ning siis saame tellimise korraldada.

Huviringid töötavad kuni 31. maini.

kolmapäeval, 31. mail

- kokandusring korraldab kohviku ja müük ikka sularaha eest

neljapäeval, 1. juunil 2. klassi esindus "Estonia" teatris tänuüritusel

reedel, 2. juunil:

- 1.-4 ja 6.-7. klassil on koduõppepäev.

- 9. klass sooritab eesti keele lõpueksamit.

Eelmisel nädalal:

Etteulatuvalt:

* 5.-9. juunini on Ruila koolis matkade ja väljasõitude nädal.

* 7. juunil toimub 9. klassi lõpueksam matemaatikas.

* 9. juunil kell 14.30 toimub õppenõukogu.

* 12. juunil toimub 9. klassi lõpueksam valikaines.

* 16. juunil kell 16.00 toimub 9. klassi pidulik lõpuaktus.

Koolivormist ja  kudumite tellimisest:

Huviringid töötavad kuni 31. maini.