Õppekorraldus 14.-22. detsembril 11. detsember Lea Tikenberg-Rulli

HEAD RUILA KOOLI LAPSED JA VANEMAD!

Vastavalt valitsuse korraldusele suletakse kool 14.-22.detsembrini.

Ruila koolis jätkub õppetöö distantsõppel. Oleme eelnevalt korraldanud kõikidele klassidele e-õppepäevad, et anda võimalus nii kodudes kui ka koolis eriolukorraks valmistuda. Nii saame selleaastase jõulunädala viia läbi TEAMS-keskkonnas. Jõulutegevustesse on lõimitud erinevad õppeained, 14.-18.detsembrini saadab klassijuhataja igal päeval õpilastele TEAM-si kutse. TEAMS-i tunnid toimuvad algusega:

*1.-3.kl   kell 9.00-10.00

*4.-6.kl   kell 11.00-12.00

*7.-9.kl   kell 10.00-11.00

Tunni jooksul saavad lapsed osa erivenatest põnevatest teemadest ja tegevustest õpetaja juhendamisel, misjärel täidavad iseseivalt ülesandeid. Õpilaste tagasisidest koostame toreda jõulunädala ülevaate.

21.dets toimub VIRTUAALNE JÕULUMATK

22.dets JUTUD JA LUULETUSED ÕPETAJATEGA KUUSE ALL, RUILA KOOLI VIRTUAALNE JÕULUTERVITUS JA KONTSERT, mis on varem õpilaste poolt lindistatud. (saadame 21.ja 22.dets info järgmisel nädalal)

Õpilastele on distantsõppest osavõtt kohustuslik. Palume vanematel kontrollida digivahendi, kaamera ja kõlarite olemasolu, sest õpilased peavad olema TEAMS-is otsepildis. Õpetaja peab saama näha, kellega ta suhtleb ja tunni läbi viib.

Õpilased, kes soovivad laenutada koolis arvuteid või tahvleid, võivad pöörduda juhiabi poole ja vormistada laenulepingu kooliga.

Kõigil soovijatel on võimalus distantsõppe ajal 7 õppepäeva eest  toidupakk saada. Seepärast palume toidupaki soovijatel sellest teada anda esmaspäevaks 14.detsembriks lea@ruilakool.ee tellitud toidupakid saab Ruila koolist kätte neljapäeval 17. detsembril kl 12.00-15.00.

Detsembrikuu hommikusöögipäevad palutakse veebikeskkonnas www.toitkooli.ee tühistada,  summa kantakse edasi järgmistesse kuudesse.

Huviringide eest on nädala alguses vald saatnud detsembri eest arved välja. Otsustati, et kui huviringid jälle oma tavapärasesse rütmi naasevad, tehakse tasaarveldus.

HEAD RUILA KOOLI LAPSED JA VANEMAD!

Vastavalt valitsuse korraldusele suletakse kool 14.-22.detsembrini.

*1.-3.kl   kell 9.00-10.00

*4.-6.kl   kell 11.00-12.00