Õppekorraldus alates 26. aprillist 25. aprill Lea Tikenberg-Rulli

Head vanemad ja õpilased!

Peale koolivaheaega jätkame Vabariigi Valitsuse korraldusel tavapärase distantsõppega. Õpetajad teavitavad eraldi oma klassi õpilasi, kellega toimuvad individuaalsed kohtumised, konsultatsioonid ja õpe koolimajas.

Alates 3.maist tulevad kooli 1.-4. klassi õpilased.

Vastamiseks ja abi saamiseks distantsõppe ajal on võimalik ka korraldada individuaalseid konsultatsioone koolis, kui teete konkreetse kokkuleppe õpetajaga.

Psühholoogi ja eripedagoogiga kohtumiseks võtke ühendust meie hev-koordinaatoriga Raili Kann tel 58802929 või raili.kann@ruilakool.ee .

Samuti võib tulla kooli vestlema direktoriga, kui soovite arutada õpilase edasijõudmise, töökorralduse, lapse abistamise või muude murede ja ettepanekutega. Olen Teie jaoks koolimajas olemas, palun võtke ühendust kas telefonil 5163534 või meilil tiia.rosenberg@ruilakool.ee

Käesoleval nädalal korrastati Ruila kooli IT-süsteemi. Nüüdsest pääsevad õpilased ühe kasutajatunnuse ja parooliga nii kooli arvutitesse, kooli e-posti lugema (meilboks asub aadressil mail.ruilakool.ee), portal.office.com ja teamsi keskkondadesse. Kasutajatunnus ja parool on edastatud kõikidele õpilastele läbi e-kooli. Parooli muutmine on võimalik koostöös kooli haridustehnoloogi Aire Ansen-Kurega.

Toidupakkide soovist palun anda 26. aprilliks teada e-postil lea.tikenberg@ruilakool.ee Toidupakid saab 10 õppepäeva eest (12.-16.04 ja 26.-30.04) ning need antakse välja 29. aprillil.

Soovin kõigile jõudu, jaksu ning rahulikku meelt!

Parimaga

Tiia Rosenberg

Ruila Põhikooli direktor

Head vanemad ja õpilased!

Alates 3.maist tulevad kooli 1.-4. klassi õpilased.

Soovin kõigile jõudu, jaksu ning rahulikku meelt!

Parimaga

Tiia Rosenberg