Ruila kooli 150. aastapäev 23. september Lea Tikenberg-Rulli

23. oktoobril täitub 150 aastat sellest, kui Ruilas algas organiseeritud hariduselu ning selle puhul on aeg jälle kokku tulla!
14.00 - 17.00 toimub mõisamaja saalis pidulik aktus-konverents. Esitlusele tuleb spetsiaalselt juubeliks tehtud film. Ettekanded teevad ajaloolane Jüri Kuuskemaa, poetess ja vilistlane Leelo Tungal, kohapärimuse uurija Jüri Metssalu, meditsiiniteadlane ja vilistlane Lembit Allikmets ning Hageri kihelkonna kultuuripärandi hoidja Virve Õunapuu.
17.00 - 21.00 on koolimaja kõikidele avatud. Töötavad kohvikud, avatud on kõik õppehooned ja kooli muuseum, võimalus on teha fotosid ja veeta mõnusasti vanade koolikaaslastega aega. 18.00 ja 20.00 toimuvad mõisaekskursioonid.
Osalustasu ei ole, aga oma osalemise palume registreerida veebivormil https://forms.gle/fD1tgr4P2AHoE2vb6 Palume kõigil külalistel tõendada oma nakkusohutust, esitades vaktsiinipass, COVID-19 läbipõdemist kinnitav tõend või negatiivset PCR-testitulemust kinnitav tõend.