Uudised

Vaktsineerimine Ruila Põhikoolis 31. augustil 16. august Lea Tikenberg-Rulli


KUTSUME VAKTSINEERIMA RUILA KOOLI!


Head Ruila koolipere ja kogukond!
Õpilased, vanemad ja lähikondsed!


Kutsume teid Ruila kooli 31.augustil kl 11.00 - 18.00 vaktsineerima kõiki õpilasi ja piirkonna elanikke, kes ei ole veel vaktsineeritud.
Koostöös meie koolitervishoiu partneri OÜ Järveotsa Perearstikeskusega, kooliarsti Diana Ingeraineniga ja kooliõe Kätlin Kauleriga loome vaktsineerimispunkti Ruila Spordihoonesse 31.augustil kella 11.00 kuni 18.00-ni.

Ootame kõiki alates 12.eluaastast – lapsi, vanemaid, meie piirkonna inimesi!
Andke oma tulekust ette teada ruilakool@ruilakool.ee, vaktsineeritakse ka ette teatamata.
Kaasa tuleb võtta isikut tõendav dokument.
Alla 18-aastasi lapsi vaktsineeritakse vanema nõusolekul (nõusolekuvormi saadame peale 23.08 läbi e-kooli, võib saata ka vabas vormis või tulla koos vanemaga).


Soovin südamest, et kool jääks algaval õppeaastal avatuks ja kõik õpilased saaksid koolimajas õppida. Et lapsed saaksid maksimaalselt osa õppetööst, huviringidest, koosolemise rõõmust. Vaktsineerides hoiame endi ja teiste tervist, meie ühiskonna avatuna. Parim, mida teha saame, on vaktsineerida!

Tiia Rosenberg

Ruila Põhikooli direktor

KUTSUME VAKTSINEERIMA RUILA KOOLI!


Head Ruila koolipere ja kogukond!
Õpilased, vanemad ja lähikondsed!


Kutsume teid Ruila kooli 31.augustil kl 11.00 - 18.00 vaktsineerima kõiki õpilasi ja piirkonna elanikke, kes ei ole veel vaktsineeritud.
Koostöös meie koolitervishoiu partneri OÜ Järveotsa Perearstikeskusega, kooliarsti Diana Ingeraineniga ja kooliõe Kätlin Kauleriga loome vaktsineerimispunkti Ruila Spordihoonesse 31.augustil kella 11.00 kuni 18.00-ni.

Ootame kõiki alates 12.eluaastast – lapsi, vanemaid, meie piirkonna inimesi!
Andke oma tulekust ette teada ruilakool@ruilakool.ee, vaktsineeritakse ka ette teatamata.
Kaasa tuleb võtta isikut tõendav dokument.
Alla 18-aastasi lapsi vaktsineeritakse vanema nõusolekul (nõusolekuvormi saadame peale 23.08 läbi e-kooli, võib saata ka vabas vormis või tulla koos vanemaga).


Soovin südamest, et kool jääks algaval õppeaastal avatuks ja kõik õpilased saaksid koolimajas õppida. Et lapsed saaksid maksimaalselt osa õppetööst, huviringidest, koosolemise rõõmust. Vaktsineerides hoiame endi ja teiste tervist, meie ühiskonna avatuna. Parim, mida teha saame, on vaktsineerida!

Tiia Rosenberg

Ruila Põhikooli direktor