"Välek" reedel, 7. mail 06. mai Lea Tikenberg-Rulli

Reedel, 7. mail toimub traditsiooniline seiklusvõistlus “Välek” 4.-9. klassile, arvestades kehtivaid nõudeid ja piiranguid. Meeskonnad peavad silmas pidama hajutatuse nõuet, et vältida kokkupuuteid ja nakatumisohtu.

Palun riietuge ilmale vastavalt, sest võistlus toimub iga ilmaga.

8.30 toimub võistluse avamine, 9.00 esimese võistkonna start, lõpetamine orienteeruvalt kl 14.00. Igal võistkonnal peab kaasas olema vähemalt üks telefon, et vajadusel abi kutsuda, telefoni soovitan pakkida minigrip-kotti, et vältida võimalikke veekahjustusi.

Raja pikkuseks on 10 kilomeetrit, läbitakse 10+4 kontrollpunkti, kus tuleb piiratud aja jooksul sooritada erinevaid ülesandeid, mis on suunatud meeskonnatöö oskustele.

Kontrollpunktides saab juua, aga igaühel võiks olla siiski kaasas pudelitäis joogivett ja vajadusel näksimist. Rajal võib saada mustaks ja märjaks, seega võtke kooli kaasa vahetusriided ja -jalatsid, et peale rajalt tulekut vajadusel ümber riietuda.

Lõunasöögi saavad kõik peale rajalt tagasijõudmist. Toitlustamine toimub hajutatult , tiimide kaupa. Koolibussid sõidavad tavapärastel aegadel.

Kes ei lähe rajale võistlema, leiab rakenduse õpetajaid kontrollpunktides abistades.

Palun riietuge ilmale vastavalt, sest võistlus toimub iga ilmaga.