Nädalainfo 12.02.2024 18. veebruar Lea Tikenberg-Rulli

Koolis tegeleme kibekiirelt õpilaste aineolümpiaadideks ettevalmistamisega, sest jaan-märtsis toimuvad maakondlikud õpilasvõistlused, kus pakume oma andekatele lastele, kes soovivad ennast arendada ja proovile panna, võimalust esindada kooli väga erinevates valdkondades. Eelmisel nädalal toimus füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor, kus A. Roomets  jõudis esikümne piirimaile . Kunstiõpetuse olümpiaadil osales K. Sarapson. Matemaatika olümpiaadi piirkonnavoorus saavutas A. Roomets 8. klasside arvestuses 8. Koha. Täname tublisid õpilasi ja jõudu juhendajatele!

Käesolev nädal möödub sõbrapäeva tähistades, fookuses on sotsiaalsete ja sõprussuhete arendamine, teineteise eest hoolitsemise ja abistamise väärtustamine, sallivuse ja koostöö edendamine. Kolmapäeval on kõik oodatud kooli punastes rõivastes, reedel toimub sõbrapäeva disko: 1.-4. klassile suure vahetunni ajal, 5.-9. klassile kell 17-20.

Õpilaskogunemisel tutvustati õpilastele programmi "Roheline kool", millega meie kool ja lasteaed järgmisest sügisest liituvad. Programm on suunatud keskkonnahoidliku mõtteviisi toomisesse igapäevastesse tegevustesse ning aitab kaasa vastutustundlike ja keskkonnahoidlike õpilaste kujunemisele.

Üritused käesoleval nädalal:

E 12.02 3. tunni ajal 8. ja 9. klass vastavad TÜ õpilasuurimusele

T 13.02 6. klass VAT-teatris “Pal-tänava poisid”

T 13.02 tähistame vastlapäeva, lasteaiast tulevad 2 rühma 2. klassile külla

T 13.02 geograafia olümpiaadi piirkonnavoor, osaleb 6 õpilast

T 13.02 7. klass Proto avastustehases

K 14.02 ülekooliline sõbrapäeva tähistamine

K 14.02 9. klass sooritab inglise keele katseeksamit

N 15.02 8. klassile karjääriõpetuse loeng

N 15.02 9. klass õppekäigul Riigikogus

N 15.02 1. klassi klassiõhtu koos vanematega

R 16.02 6. klass vastab TÜ õpilasuurimusele