Ürituste plaan 2023-2024 III õppeperiood
AEG, ÜRITUS |
EESMÄRGID (lähtuvalt aineõppest) |
VÕISTLUSED, KONKURSID, OLÜMPIAADID, TASEMETÖÖD, KLASSIDE VÄLJASÕIDUD |
LASTEAED |
4. – 8. märts T 5.03 Saue valla mälumängu IV K 6.03 õpetajate kolleegium R 8.03 II trimestri lõpp |
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, loodusõpetus, füüsika, liikumisõpetus, matemaatika, Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, info otsimine, keskendumine, meeskonnatöö tegemine, traditsioonide väärtustamine, Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
E 4.03 9. klassi inglise keele katse-eksam N 7.03 sõudmisvõistlus “Kurtna Kangutaja”
|
|
11. – 15. märts Emakeelenädal E 11.03 õpetajad koolitusel „Koosõppiv vald“ K 13.03 õppenõukogu N 14.03 emakeelepäeva tähistamine ja e-etteütluse kirjutamine N 14.03 skulptuuriring II |
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, eesti keel, inglise keel, vene keel, matemaatika, muusikaõpetus. Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine, esinemisjulguse harjutamine, lugemis-ja näitlemisoskus, illustreerimisoskus, Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
K 13.03 osaletakse Liivide etluskonkursil N 14.03 5. klass teatris R 15.03 4. klassi klassiõhtu
|
T 12.03 osaletakse luulekonkursil |
18. – 22. märts E 18.03 4. klass avab kohviku K 20.03 õpetajate kolleegium ”Noored kooli” N 21.03 nuputamisvõistlus “Känguru” N 21.03 skulptuuriring III |
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, geograafia, loodusõpetus , muusikaõpetus Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, pähe õppimine Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
T 19.03 Harjumaa TV10 K 20.03 4 ja 4A Estonias, muusikal “Buratino” |
|
25.– 29. märts E 25.03 Õpetajad koolitusel „Koosõppiv vald“ T 26.03 Saue valla mälumängu V voor – K 27.03 õpetajate kolleegium N 28.03 18.00 etenduskunstide õhtu R 29.03 Suur Reede |
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, matemaatika Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, lugemis-ja arvutamisoskus, Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus
|
E 25.03 9. klassi eesti keele katseeksami näidistest |
|
1.-5. aprill Rahatarkuse nädal K 3.04 õpetajate kolleegium /Noored kooli N 4.04 14.00 Koolidevaheline mälumäng Sauel N 4.04 skulptuuriring IV R 5.05 14.30 ”Playback“
|
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia , bioloogia, füüsika, eesti keel Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, info otsimine ja leidmine Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
E 1.04 rahatarkuse loengud: 2. tund 6.-7. klass 3. tundi 8.-9. klass |
|
8.-12. aprill
K 10.04 õpetajate kolleegium N 11.04 Skulptuuriring 5
|
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia,bioloogia Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus
|
T 9.04 9. klassi katse-eksam eesti keeles T 9.04 1.-3. klasside etluskonkurss R 12.04 8. klassi loovtööde esitamine R 12.04 „Saue valla laululaps“ L 13.04 „Saue valla laululaps“ |
12.-13.04 lauluvõistluse finaal Riisiperes |
15.-19. aprill K 17.04 1.-6. klassi koduõppepäev K 17.04 loovtööde konverents, osalevad 7. ja 8. klass N 18.06 skulptuuriring VI |
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, bioloogia Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
R 19.04 9. kl Tammsaare majamuuseumis
|
|
22.-28. aprill E 22.04 õpetajad koolitsusel „Koosõppiv vald“ K 24.04 õpetajad ”Väleki” koolitus |
VAHEAEG |
VAHEAEG |
VAHEAEG |
AEG, ÜRITUS |
EESMÄRGID (lähtuvalt aineõppest) |
VÕISTLUSED, KONKURSID, OLÜMPIAADID, TASEMETÖÖD, KLASSIDE VÄLJASÕIDUD |
LASTEAED |
4. – 8. märts T 5.03 Saue valla mälumängu IV K 6.03 õpetajate kolleegium R 8.03 II trimestri lõpp |
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, loodusõpetus, füüsika, liikumisõpetus, matemaatika, Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, info otsimine, keskendumine, meeskonnatöö tegemine, traditsioonide väärtustamine, Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
E 4.03 9. klassi inglise keele katse-eksam N 7.03 sõudmisvõistlus “Kurtna Kangutaja”
|
|
11. – 15. märts Emakeelenädal E 11.03 õpetajad koolitusel „Koosõppiv vald“ K 13.03 õppenõukogu N 14.03 emakeelepäeva tähistamine ja e-etteütluse kirjutamine N 14.03 skulptuuriring II |
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, eesti keel, inglise keel, vene keel, matemaatika, muusikaõpetus. Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine, esinemisjulguse harjutamine, lugemis-ja näitlemisoskus, illustreerimisoskus, Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
K 13.03 osaletakse Liivide etluskonkursil N 14.03 5. klass teatris R 15.03 4. klassi klassiõhtu
|
T 12.03 osaletakse luulekonkursil |
18. – 22. märts E 18.03 4. klass avab kohviku K 20.03 õpetajate kolleegium ”Noored kooli” N 21.03 nuputamisvõistlus “Känguru” N 21.03 skulptuuriring III |
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, geograafia, loodusõpetus , muusikaõpetus Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, pähe õppimine Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
T 19.03 Harjumaa TV10 K 20.03 4 ja 4A Estonias, muusikal “Buratino” |
|
25.– 29. märts E 25.03 Õpetajad koolitusel „Koosõppiv vald“ T 26.03 Saue valla mälumängu V voor – K 27.03 õpetajate kolleegium N 28.03 18.00 etenduskunstide õhtu R 29.03 Suur Reede |
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, matemaatika Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, lugemis-ja arvutamisoskus, Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus
|
E 25.03 9. klassi eesti keele katseeksami näidistest |
|
1.-5. aprill Rahatarkuse nädal K 3.04 õpetajate kolleegium /Noored kooli N 4.04 14.00 Koolidevaheline mälumäng Sauel N 4.04 skulptuuriring IV R 5.05 14.30 ”Playback“
|
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia , bioloogia, füüsika, eesti keel Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, info otsimine ja leidmine Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
E 1.04 rahatarkuse loengud: 2. tund 6.-7. klass 3. tundi 8.-9. klass |
|
8.-12. aprill
K 10.04 õpetajate kolleegium N 11.04 Skulptuuriring 5
|
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia,bioloogia Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus
|
T 9.04 9. klassi katse-eksam eesti keeles T 9.04 1.-3. klasside etluskonkurss R 12.04 8. klassi loovtööde esitamine R 12.04 „Saue valla laululaps“ L 13.04 „Saue valla laululaps“ |
12.-13.04 lauluvõistluse finaal Riisiperes |
15.-19. aprill K 17.04 1.-6. klassi koduõppepäev K 17.04 loovtööde konverents, osalevad 7. ja 8. klass N 18.06 skulptuuriring VI |
Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, bioloogia Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, inimlik suhtumine Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus |
R 19.04 9. kl Tammsaare majamuuseumis
|
|
22.-28. aprill E 22.04 õpetajad koolitsusel „Koosõppiv vald“ K 24.04 õpetajad ”Väleki” koolitus |
VAHEAEG |
VAHEAEG |
VAHEAEG |