Huvitegevus

Ürituste plaan 2023-2024 III õppeperiood


 

AEG, ÜRITUS, VASTUTAJA

EESMÄRGID (lähtuvalt aineõppest)

VÕISTLUSED, KONKURSID, OLÜMPIAADID, TASEMETÖÖD, KLASSIDE VÄLJASÕIDUD

LASTEAED

8.-12. jaanuar

 

E 8.01 11.30 – 16.30 õpetajate koolitus „Koosõppiv vald“

T 9.01 19.00 Haiba rahvamaja mälumängusarja  III voor

K 10.01 õpetajate kolleegium

 

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, muusikaõpetus,  emakeel, karjääriõpetus  

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, planeerimine

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus 

 

K 10.01  2. ja 3. klass „Rakett 69“ teadusstuudios  

 

 

15.-19. jaanuar

K 17.01 õpetajate kolleegium

  

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, muusikaõpetus 

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine 

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus

R 19.01 3. klassi klassiõhtu vanematega 

 

22.-26. jaanuar

E 22.01 karjääripäev

T 23.01 karjääripäev

K 24.01 töövarjupäev

R 26.01 digiturvalisuse loengud

 

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, muusikaõpetus, tants 

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, planeerimine,  

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus 

N 25.01 2. klass rahvusooperis „Estonia“, muusikal “Buratino” 

R 26.01 emakeele olümpiaadi Harjumaa voor

R 26.01 6. klass põgenemistoas

 

 

29. jaanuar  - 2. veebruar

T 29.01 õpetajate koolitus „Koosõppiv vald“

K 31.01 õpetajate kolleegium

 

 

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, muusikaõpetus, tants  

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, allikatega tutvumine 

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus  

 

T 30.01 9.00-11.30 XXVIII õpioskuste talgute Harjumaa voor

K 31.01 7.-9. klassi matemaatika olümpiaad

N 1.02 9. klass "Endla" teatris

R 2.02 “Spelling Bee”

R 2.02 Tartu rahu tähistamine, õppekäik Vabadusvõitluse muuseumi

 

5.-9. veebruar

E 5.02 koduõppepäev 

E 5.02 Vanemate Akadeemia "Kuidas oma last digikiusamise eest kaitsta"

K 7.02 õpetajate kolleegium ”Noored kooli” 

N 8.02. TORE Supervisioon  

N-R 8-9.02 Koolijuhtide konverents

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, füüsika, keemia 

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine 

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus 

 

E 5.02 õpilasetlejate riiklik konkurss

T 6.02 6. klassi lavavõitluse töötuba

K 7.02 3. klassi klassiõhtu koos vanematega

N 8.02 3. klassi esindus õpioskuste olümpiaadil

R 9.02 6. klassi klassiõhtu

R 9.02 5. klassi klassiõhtu

L 10.02 kunstiõpetuse piirkonnavoor Jüris 

 

12.-16. veebruar

 

K 14.02 õpetajate kolleegium

K 14.02 sõbrapäev  

R 16.02 sõbrapäeva disko väikestele ja õhtul suurtele

 

 

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, bioloogia, kunstiõpetus 

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine 

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus  

Sotsiaalsete ja sõprussuhete arendamine, teineteise eest hoolitsemise ja abistamise väärtustamine, sallivuse ja koostöö edendamine.  

E 12.02 8. ja 9. klass vastavad TÜ õpilasuurimusele, 

T 13.02 6. klass VAT-teatris “Pal-tänava poisid” 

T 13.02 5. klass RaRa-s + kino “Suur sõbralik hiiglane” 

T 13.02 geograafia olümpiaad 7. - 9. klass 

T 13.02 7. klass PROTO avastustehases

K 14.02 9. klassi inglise keele katseeksam

N 15.02 karjääriõpetuse loeng 8. klassile

N 15.02 9. klass Riigikogus 

N 15.02 17.00-19.00 1.klassi klassiõhtu 

R 16.02 ajaloo olümpiaad

R 16.02 6. klass vastab TÜ õpilasuurimusele

R 16.02 füüsika õpikoda Ääsmäe koolis

 

 

sõbrapäev

19.-23. veebruar

K 21.02 õpetajate kolleegium

R 23.02 vabariigi aastapäeva tähistamine, pidulikud aktused

 

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia,  eesti keel,  matemaatika  

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine väärtustamisoskus 

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus, oma riigi austamine ja toetamine 

T 20.02 kokandusringi koolikohvik

K 21.02 4.-6. kl matemaatika olümpiaad

N 22.03 8. klass osaleb õpilasuurimuses

R 23.02 4. klassi klassiõhtu

 

K 21.02 10.00 vabariigi aastapäeva tähistamine

24. veebruar – 3. märts

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AEG, ÜRITUS, VASTUTAJA

EESMÄRGID (lähtuvalt aineõppest)

VÕISTLUSED, KONKURSID, OLÜMPIAADID, TASEMETÖÖD, KLASSIDE VÄLJASÕIDUD

LASTEAED

8.-12. jaanuar

 

E 8.01 11.30 – 16.30 õpetajate koolitus „Koosõppiv vald“

T 9.01 19.00 Haiba rahvamaja mälumängusarja  III voor

K 10.01 õpetajate kolleegium

 

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, muusikaõpetus,  emakeel, karjääriõpetus  

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, planeerimine

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus 

 

K 10.01  2. ja 3. klass „Rakett 69“ teadusstuudios  

 

 

15.-19. jaanuar

K 17.01 õpetajate kolleegium

  

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, muusikaõpetus 

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine 

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus

R 19.01 3. klassi klassiõhtu vanematega 

 

22.-26. jaanuar

E 22.01 karjääripäev

T 23.01 karjääripäev

K 24.01 töövarjupäev

R 26.01 digiturvalisuse loengud

 

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, muusikaõpetus, tants 

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, planeerimine,  

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus 

N 25.01 2. klass rahvusooperis „Estonia“, muusikal “Buratino” 

R 26.01 emakeele olümpiaadi Harjumaa voor

R 26.01 6. klass põgenemistoas

 

 

29. jaanuar  - 2. veebruar

T 29.01 õpetajate koolitus „Koosõppiv vald“

K 31.01 õpetajate kolleegium

 

 

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, muusikaõpetus, tants  

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine, allikatega tutvumine 

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus  

 

T 30.01 9.00-11.30 XXVIII õpioskuste talgute Harjumaa voor

K 31.01 7.-9. klassi matemaatika olümpiaad

N 1.02 9. klass "Endla" teatris

R 2.02 “Spelling Bee”

R 2.02 Tartu rahu tähistamine, õppekäik Vabadusvõitluse muuseumi

 

5.-9. veebruar

E 5.02 koduõppepäev 

E 5.02 Vanemate Akadeemia "Kuidas oma last digikiusamise eest kaitsta"

K 7.02 õpetajate kolleegium ”Noored kooli” 

N 8.02. TORE Supervisioon  

N-R 8-9.02 Koolijuhtide konverents

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, füüsika, keemia 

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine 

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus 

 

E 5.02 õpilasetlejate riiklik konkurss

T 6.02 6. klassi lavavõitluse töötuba

K 7.02 3. klassi klassiõhtu koos vanematega

N 8.02 3. klassi esindus õpioskuste olümpiaadil

R 9.02 6. klassi klassiõhtu

R 9.02 5. klassi klassiõhtu

L 10.02 kunstiõpetuse piirkonnavoor Jüris 

 

12.-16. veebruar

 

K 14.02 õpetajate kolleegium

K 14.02 sõbrapäev  

R 16.02 sõbrapäeva disko väikestele ja õhtul suurtele

 

 

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia, bioloogia, kunstiõpetus 

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine 

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus  

Sotsiaalsete ja sõprussuhete arendamine, teineteise eest hoolitsemise ja abistamise väärtustamine, sallivuse ja koostöö edendamine.  

E 12.02 8. ja 9. klass vastavad TÜ õpilasuurimusele, 

T 13.02 6. klass VAT-teatris “Pal-tänava poisid” 

T 13.02 5. klass RaRa-s + kino “Suur sõbralik hiiglane” 

T 13.02 geograafia olümpiaad 7. - 9. klass 

T 13.02 7. klass PROTO avastustehases

K 14.02 9. klassi inglise keele katseeksam

N 15.02 karjääriõpetuse loeng 8. klassile

N 15.02 9. klass Riigikogus 

N 15.02 17.00-19.00 1.klassi klassiõhtu 

R 16.02 ajaloo olümpiaad

R 16.02 6. klass vastab TÜ õpilasuurimusele

R 16.02 füüsika õpikoda Ääsmäe koolis

 

 

sõbrapäev

19.-23. veebruar

K 21.02 õpetajate kolleegium

R 23.02 vabariigi aastapäeva tähistamine, pidulikud aktused

 

Ainevaldkonnad: inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu, geograafia,  eesti keel,  matemaatika  

Õpioskus: seoste loomine, meenutamine, märkamine väärtustamisoskus 

Motivatsiooni toetamine: autonoomsus, enesejuhtimine, teadlikud valikud, seotusvajadus, oma riigi austamine ja toetamine 

T 20.02 kokandusringi koolikohvik

K 21.02 4.-6. kl matemaatika olümpiaad

N 22.03 8. klass osaleb õpilasuurimuses

R 23.02 4. klassi klassiõhtu

 

K 21.02 10.00 vabariigi aastapäeva tähistamine

24. veebruar – 3. märts

VAHEAEG

VAHEAEG

VAHEAEG