Kool

Tööpakkumine

RUILA KOOL VÕTAB TÖÖLE:

1. KLASSI ÕPETAJA (täiskoormusega, alates 19. augustist 2024) ja LOGOPEEDI (täiskoormusega, esimesel võimalusel)

Ootame:

• kvalifikatsioonile vastavust
  • pühendumust ja soovi panustada,
  • avatud hoiakut, meeskonnatööle orienteeritust

Pakume

• motiveerivat töötasu
  • võimalust praktiseerida õpitut, viia ellu ideid personaalse õpitee loomiseks
  • paindlikku töökorraldust
  • terviseedenduse ja sõidukulude hüvitist
  • võimalust töötada linna lähedal, aga maal -  ehtsas mõisakoolis

Ruila Põhikool on väike linnalähedane maakool, kus oleme loonud kaunisse mõisaparki kaasaegse õpikeskkonna. Oluline on hea õhkkond ja teineteist toetavad õpetajad, kes loovad inspireeriva töökeskkonna. Oleme avatud uuendustele õppeprotsessis, rakendades innovaatilisi ja tõenduspõhiseid lähenemisi. Meie eesmärk on toetada laste arengut parimal võimaliku moel.

Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid saata aadressile ruilakool@ruilakool.ee

Täiendavat infot saab telefonil 51 63 534 direktor Tiia Rosenberg

Kuulutus on aktiivne seni, kuni inimene leitud!

RUILA KOOL VÕTAB TÖÖLE:

Ootame:

• kvalifikatsioonile vastavust
  • pühendumust ja soovi panustada,
  • avatud hoiakut, meeskonnatööle orienteeritust

Pakume

• motiveerivat töötasu
  • võimalust praktiseerida õpitut, viia ellu ideid personaalse õpitee loomiseks
  • paindlikku töökorraldust
  • terviseedenduse ja sõidukulude hüvitist
  • võimalust töötada linna lähedal, aga maal -  ehtsas mõisakoolis

Täiendavat infot saab telefonil 51 63 534 direktor Tiia Rosenberg

Kuulutus on aktiivne seni, kuni inimene leitud!