Kool

Tööpakkumine

Ruila Põhikool võtab tööle

VÄIKEKLASSI ÕPETAJA 6. klassile, täiskoormusega ja tähtajatu lepinguga.

Kandidaatidelt ootame vastavust kvalifikatsioonile ning eripedagoogiliste kompetentside olemasolu.

Pakume paindlikku töökorraldust, toetavat keskkonda, konkurentsivõimelist töötasu, terviseedendamise hüvitist, vajadusel kompenseerime sõidukulud.

Avaldus, CV ja koopiad haridust tõendavatest dokumentidest esitada ruilakool@ruilakool.ee 14. veebruariks 2022.

Info tel 5163534 direktor Tiia Rosenberg

Ruila Põhikool võtab tööle

VÄIKEKLASSI ÕPETAJA 6. klassile, täiskoormusega ja tähtajatu lepinguga.

Info tel 5163534 direktor Tiia Rosenberg