Lasteaed

Meie igapäevaelu

Alates 2. augustist on lasteaed esialgu avatud ühe rühmaga, järgmisel kahe rühmaga ja alates 16.augustist töötab lasteaed kõikide rühmadega. Meie õpetajad ja abid on kõik vaktsineeritud ning korraldame laste vastuvõtu siseruumides, kuid paneme kõikidele vanematele südamele, et te võtaksite vastutuse terviseteadliku käitumise eest ning kui te näete vajadust distantsi hoidmiseks (ei ole vaktsineeritud või viiruse läbipõdenud), siis andke sellest teada ja teil on võimalus laps lasteaeda üle anda ja vastu võtta ka õues.

Teeme kõik üheskoos selleks, et hoida meie kool ja lasteaed lastele avatuks!

Lasteaia päevakava, söögimenüü ning kodukorra leiate allolevatelt linkidelt:

Kodukord

Söögimenüü

Kõik lasteaia õppetööd puudutav info, ettevõtmiste ja ürituste plaanid on leitavad elektroonilisest e-õppeinfosüsteemist ELIIS

Kui ühest perest käib lasteaias mitu last, tuleb ELIIS-is iga lapse kohta teha eraldi liitumisavaldus.

Teeme kõik üheskoos selleks, et hoida meie kool ja lasteaed lastele avatuks!

Lasteaia päevakava, söögimenüü ning kodukorra leiate allolevatelt linkidelt:

Kodukord

Söögimenüü