Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugipersonal Töötajad Õpilasesindus Lasteaed Hoolekogu

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Tiia Rosenberg

Direktor
+372 5163534
tiia.rosenberg@ruilakool.ee


Livia Roomets

Õppe- ja huvitöö korraldaja
+372 5010485
livia.roomets@ruilakool.ee


Raili Kann

HEV-koordinaator
+372 58802929
raili.kann@ruilakool.ee


Helena Pihel

Õppejuht
helena.pihel@ruilakool.ee


Mihkel Kangur

Koolitusjuht
mihkel.kangur@ruilakool.ee

Õpetajad (24)

Ingrid Kitt

Mentorõpetaja
ingrid.kitt@ruilakool.ee


Ülle Palumets

9. klassi juhataja
Käsitöö
Kunstiõpetus
Matemaatika
Mentorõpetaja
Ratsutamine
ulle.palumets@ruilakool.ee


Aire Ansen-Kure

4. klassi juhataja
Arvutiõpetus
Esinemisõpetus
Klassiõpetaja
Matemaatika
aire.ansen@ruilakool.ee


Livia Roomets

Bioloogia
Karjääriõpetus
Loodusõpetus
livia.roomets@ruilakool.ee


Raili Kann

1. klassi juhataja
Klassiõpetaja
raili.kann@ruilakool.ee


Rita Pöör

8. klassi juhataja
Eesti keel
Kirjandus
rita.poor@ruilakool.ee


Mart Roomets

7. klassi juhataja
Füüsika
Keemia
Matemaatika
mart.roomets@ruilakool.ee


Toomas Kann

Tööõpetus
toomas.kann@ruilakool.ee


Helena Pihel

6. klassi juhataja
Inimeseõpetus
Rütmika
helena.pihel@ruilakool.ee


Irina Laidna

Pikapäevarühm
irina.laidna@ruilakool.ee


Lea Kallas

2. klassi juhataja
Inimeseõpetus
Matemaatika
lea.kallas@ruilakool.ee


Ellin Sarapson

5. klassi juhataja
Inimeseõpetus
Loodusõpetus
Matemaatika
ellin.sarapson@ruilakool.ee


Airi Püss

4. klassi juhataja
Klassiõpetaja
airi.puss@ruilakool.ee


Merle Luht

Klassiõpetaja
merle.luht@ruilakool.ee


Irina Stelmach

Vene keel
irina.stelmach@ruilakool.ee


Kristjan Allik

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
kristjan.allik@ruilakool.ee


Mihkel Kangur

9. klassi juhataja
Ajalugu
Esinemisõpetus
Ühiskonnaõpetus
mihkel.kangur@ruilakool.ee


Shalini Tuscano

Inglise keel
shalini.tuscano@ruilakool.ee


Kairi Väin

Füüsika
Geograafia
Keemia
Matemaatika
kairi.vain@ruilakool.ee


Mairis Perk

3. klassi juhataja
Klassiõpetaja
mairis.perk@ruilakool.ee


Vesta Väisinen

Inglise keel
vesta.vaisinen@ruilakool.ee


Kristina Teresa Subi

Muusika
kristinateresa.subi@ruilakool.ee


Hedy Vihermets

Klassiõpetaja
hedy.vihermets@ruilakool.ee


Kristjan Õuekallas

Kehaline kasvatus
kristjan.ouekallas@ruilakool.ee

Tugipersonal (9)

Kätlin Kauler

Kooliterviseõde
koolitervis@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Reedeti 9-12

Mart Nurk

Psühholoog
+372 53422370
mart.nurk@sauevald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Jana Mõttus

Piirkonna lastekaitsespetsialist
+372 51990776
jana.mottus@sauevald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Raili Kann

HEV-koordinaator
raili.kann@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 11.30 - 13.00, eelneva registreerimisega

Lea Tikenberg-Rulli

Sotsiaalpedagoog
+372 6078736
lea@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Irina Laidna

Pikapäevarühm
irina.laidna@ruilakool.ee


Jana Reheperv

Logopeed
logopeed@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

K ja N 12.30 - 16.00

Laura-Mari Kalm

Abiõpetaja
Pikapäevarühm


Eve Reisser

Abiõpetaja
Pikapäevarühm

Töötajad (5)

Ellin Sarapson

Raamatukogu juhataja
ellin.sarapson@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Lea Tikenberg-Rulli

Juhiabi
+372 6078736
lea.tikenberg@ruilakool.ee


Aire Ansen-Kure

Haridustehnoloog
aire.ansen@ruilakool.ee


Tiia Petoffer

Kooli administraator


Ester Leiten-Kukk

Spordihoone administraator
+372 5163039
ester.leitenkukk@sauespordikeskus.ee

Õpilasesindus (15)

Katarin Heinmaa

Õpilasesinduse liige


Natali Glubakov

Õpilasesinduse liige


Karolin Viidik

Õpilasesinduse liige


Heleri Järvela

Õpilasesinduse liige


Mirjam Lühiste

Õpilasesinduse liige


Hendrik Okspuu

Õpilasesinduse liige


Miia Männamets

Õpilasesinduse liige


Annabell Puusepp

Õpilasesinduse liige


Rebecca Eliise Malinovski

Õpilasesinduse liige


Isabel Laes

Õpilasesinduse liige


Liisa Kann

Õpilasesinduse liige


Kendra Naar

Õpilasesinduse liige


Killu Sarapson

Õpilasesinduse liige


Moona Lee Kallas

Õpilasesinduse liige


Raner-Kevin Maksimov

Õpilasesinduse liige

Lasteaed (17)

Rita Pukk

Õppealajuhataja
+372 56911030
rita.pukk@ruilakool.ee


Reti Kuldvee

Lasteaiaõpetaja
kirsike@ruilakool.ee


Raili Ollo

Lasteaiaõpetaja
oieke@ruilakool.ee


Karin Järvi

Muusika
karin.jarvi@ruilakool.ee


Helena Pihel

Liikumine


Jana Reheperv

Logopeed

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval ja neljapäeval, 9-13

Maret Kaljura

Assistent


Anneli Võõras

Lasteaiaõpetaja
mesimumm@ruilakool.ee


Katrin Sai

Assistent


Alesja Penkina

Assistent


Ellen Malm

Assistent


Hille Kornak

Assistent


Triin Reisser

Assistent


Birgit Paur

Assistent


Merle Paju

Tugiisik


Triin Paur

Lasteaiaõpetaja


Liisa Lepisk

Assistent

Hoolekogu (16)

Rafael Milerman

Hoolekogu esimees
Kooli vanemate esindaja
+372 5133891
rafael.milerman@gmail.com


Maarja Lillemäe

Hoolekogu aseesimees
Kooli vanemate esindaja
+372 5283998
lillemae@hotmail.com


Priit Abiram

Hoolekogu aseesimees
Kooli vanemate esindaja
+372 5214168
priit@primartrade.ee


Kristi Kruus

Lasteaia vanemate esindaja


Virve-Hella Haavam

Kooli vanemate esindaja


Meelis Kolk

Lasteaia vanemate esindaja


Andres Aljaste

Kooli vanemate esindaja


Kristel Jürvetson

Lasteaia vanemate esindaja


Helena Melis

Kooli vanemate esindaja


Anneli Võõras

Lasteaiaõpetajate esindaja


Kristi Maajärv

Lasteaia vanemate esindaja


Raili Kann

Õpetajate esindaja


Katarin Heinmaa

Õpilasesinduse esindaja


Algis Sarapson

Kooli vanemate esindaja


Anna-Magdaleena Kangro

Vilistlaste ja kooli toetavate organisatsioonide esindaja


Andres Kaarmann

Vallavalitsuse esindaja

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.