Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugipersonal Töötajad Õpilasesindus Lasteaed Hoolekogu

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Tiia Rosenberg

Direktor
+372 5163534
tiia.rosenberg@ruilakool.ee


Livia Roomets

Õppe- ja huvitöö korraldaja
+372 5010485
livia.roomets@ruilakool.ee


Raili Kann

HEV-koordinaator
+372 58802929
raili.kann@ruilakool.ee


Ingrid Kitt

Õppenõustaja
ingrid.kitt@ruilakool.ee

Õpetajad (22)

Livia Roomets

9. klassi juhataja
Loodusõpetus
Bioloogia
livia.roomets@ruilakool.ee


Aire Ansen-Kure

2. klassi juhataja
Inglise keel
Klassiõpetaja
aire.ansen@ruilakool.ee


Pille Allaje

3. klassi juhataja
Klassiõpetaja
pille.allaje@ruilakool.ee


Raili Kann

4. klassi juhataja
Klassiõpetaja
raili.kann@ruilakool.ee


Ülle Palumets

7. klassi juhataja
Arvutiõpetus
Käsitöö
Kunstiõpetus
Matemaatika
Ratsutamine
ulle.palumets@ruilakool.ee


Rita Pöör

6. klassi juhataja
Arvutiõpetus
Eesti keel
Kirjandus
rita.poor@ruilakool.ee


Mart Roomets

Füüsika
Keemia
Matemaatika
mart.roomets@ruilakool.ee


Toomas Kann

Tööõpetus
toomas.kann@ruilakool.ee


Helena Pihel

8. klassi juhataja
Rütmika
Inimeseõpetus
helena.pihel@ruilakool.ee


Irina Laidna

Pikapäevarühm
irina.laidna@ruilakool.ee


Tatiana Danilo

Vene keel
tatiana.danilo@ruilakool.ee


Airi Veisner-Konoplitski

5. klassi juhataja
Eesti keel
Inimeseõpetus
airi.veisner@ruilakool.ee


Ruth Durejko

5. klassi juhataja
Klassiõpetaja
Matemaatika
ruth.durejko@ruilakool.ee


Mihkel Kangur

7. klassi juhataja
Ajalugu
Ühiskond
Arvutiõpetus
Esinemisõpetus
mihkel.kangur@ruilakool.ee


Ingrid Kitt

Eesti keel
Matemaatika
ingrid.kitt@ruilakool.ee


Kairi Väin

Loodusõpetus
Geograafia
Inglise keel
kairi.vain@ruilakool.ee


Mairis Perk

1. klassi juhataja
Klassiõpetaja
mairis.perk@ruilakool.ee


Eve Aedla

Inglise keel
eve.aedla@ruilakool.ee


Kristina Teresa Subi

Muusika
kristinateresa.subi@ruilakool.ee


Hedy Vihermets

3. klassi juhataja
Klassiõpetaja
hedy.vihermets@ruilakool.ee


Liisa-Marie Lääne

Matemaatika
liisamarie.laane@ruilakool.ee


Kristjan Õuekallas

Kehaline kasvatus
kristjan.ouekallas@ruilakool.ee

Tugipersonal (8)

Kätlin Kauler

Kooliterviseõde
koolitervis@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Reedeti 9-12

Mart Nurk

Psühholoog
+372 53422370
mart.nurk@sauevald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Reili Raamat

Piirkonna lastekaitsespetsialist
+372 55512468
reili.raamat@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Raili Kann

HEV-koordinaator
raili.kann@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 11.30 - 13.00, eelneva registreerimisega

Lea Tikenberg-Rulli

Sotsiaalpedagoog
+372 6078736
lea@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Airi Veisner-Konoplitski

Sotsiaalpedagoog
airi.veisner@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Irina Laidna

Pikapäevarühm
irina.laidna@ruilakool.ee


Jana Reheperv

Logopeed
logopeed@ruilakool.ee

Töötajad (5)

Ruth Durejko

Raamatukogu hoidja
ruth.durejko@ruilakool.ee


Lea Tikenberg-Rulli

Juhiabi
+372 6078736
lea.tikenberg@ruilakool.ee


Aire Ansen-Kure

Haridustehnoloog
aire.ansen@ruilakool.ee


Tiia Petoffer

Kooli administraator


Ester Leiten-Kukk

Spordihoone administraator
+372 5163039
ester.leitenkukk@sauespordikeskus.ee

Õpilasesindus (13)

Jakob Emmanuil Milerman Milerman

Õpilasesinduse esindaja


Susanna Avioja

Õpilasesinduse esindaja


Henri Karu

Õpilasesinduse esindaja


Stenar Niinemets

Esimees


Tanel Vahemets

Õpilasesinduse esindaja


Marie Elise Kuristik

Õpilasesinduse esindaja


Natali Glubakov

Õpilasesinduse esindaja


Karl Robert Kiudorv

Õpilasesinduse esindaja


Heleri Järvela

Õpilasesinduse esindaja


Isabel Annus

Õpilasesinduse esindaja


Annabell Puusepp

Õpilasesinduse esindaja


Kendra Naar

Õpilasesinduse esindaja


Vesse Endla

Õpilasesinduse esindaja

Lasteaed (17)

Rita Pukk

Õppealajuhataja
+372 56911030
rita.pukk@ruilakool.ee


Liis Fuks

Lasteaiaõpetaja
mesimumm@ruilakool.ee


Reti Treimut

Lasteaiaõpetaja
kirsike@ruilakool.ee


Aile Lepp

Lasteaiaõpetaja
leheke@ruilakool.ee


Raili Ollo

Lasteaiaõpetaja
oieke@ruilakool.ee


Anne-Mai Runno

Muusika


Maret Kaljura

Assistent


Signe Teras

Assistent


Katrin Sai

Assistent


Alesja Penkina

Assistent


Ellen Raie

Assistent


Hille Kornak

Assistent


Triin Reisser

Assistent


Birgit Paur

Assistent


Eve Reisser

Tugiisik


Helena Pihel

Liikumine


Jana Reheperv

Logopeed

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval ja neljapäeval, 9-13
Hoolekogu (16)

Rafael Milerman

Hoolekogu esimees
Kooli vanemate esindaja
+372 5133891
rafael.milerman@gmail.com


Merle Beljäev

Kooli vanemate esindaja


Maarja Lillemäe

Hoolekogu aseesimees
Kooli vanemate esindaja
+372 5283998
lillemae@hotmail.com


Priit Abiram

Hoolekogu aseesimees
Kooli vanemate esindaja
+372 5214168
priit@primartrade.ee


Helena Melis

Lasteaia vanemate esindaja


Virve-Hella Haavam

Kooli vanemate esindaja


Kristiina Heimonen

Lasteaia vanemate esindaja


Andres Aljaste

Kooli vanemate esindaja


Sirle Pedajas

Lasteaia vanemate esindaja


Guido Vain

Kooli vanemate esindaja


Reti Treimut

Lasteaiaõpetajate esindaja


Kristi Maajärv

Lasteaia vanemate esindaja


Raili Kann

Õpetajate esindaja


Stenar Niinemets

Õpilasesinduse esindaja


Anna-Magdaleena Kangro

Vilistlaste ja kooli toetavate organisatsioonide esindaja


Andres Kaarmann

Vallavalitsuse esindaja

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.