Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugipersonal Töötajad Õpilasesindus Lasteaed Hoolekogu

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Tiia Rosenberg

Direktor
+372 5163534
tiia.rosenberg@ruilakool.ee


Livia Roomets

Õppe- ja huvitöö korraldaja
+3726078736
livia.roomets@ruilakool.ee


Raili Kann

HEV-koordinaator
+372 58802929
raili.kann@ruilakool.ee


Helena Pihel

Õppejuht
helena.pihel@ruilakool.ee


Mihkel Kangur

Koolitusjuht
mihkel.kangur@ruilakool.ee

Õpetajad (26)

Ingrid Kitt

Mentorõpetaja
ingrid.kitt@ruilakool.ee


Ülle Palumets

Mentorõpetaja
Matemaatika
Ratsutamine
Kunstiõpetus
Käsitöö
ulle.palumets@ruilakool.ee


Aire Ansen-Kure

Esinemisõpetus
Eesti keel
Arvutiõpetus
5. klassi juhataja
Klassiõpetaja
aire.ansen@ruilakool.ee


Livia Roomets

Bioloogia
Karjääriõpetus
Loodusõpetus
livia.roomets@ruilakool.ee


Raili Kann

2. klassi juhataja
Klassiõpetaja
raili.kann@ruilakool.ee


Rita Pöör

Eesti keel
9. klassi juhataja
Kirjandus
rita.poor@ruilakool.ee


Mart Roomets

Matemaatika
8. klassi juhataja
Keemia
mart.roomets@ruilakool.ee


Toomas Kann

Tööõpetus
toomas.kann@ruilakool.ee


Helena Pihel

Loovtöö alused
Tants
7. klassi juhataja
Inimeseõpetus
helena.pihel@ruilakool.ee


Irina Laidna

Abiõpetaja
irina.laidna@ruilakool.ee


Lea Kallas

Matemaatika
3. klassi juhataja
Inimeseõpetus
lea.kallas@ruilakool.ee


Ellin Sarapson

Matemaatika
Ühiskonnaõpetus
Eesti keel
6. klassi juhataja
Inimeseõpetus
ellin.sarapson@ruilakool.ee


Airi Püss

5. klassi juhataja
Klassiõpetaja
airi.puss@ruilakool.ee


Mari-Liis Saarmäe

Klassiõpetaja
mari-liis.saarmae@ruilakool.ee


Merle Luht

Abiõpetaja
merle.luht@ruilakool.ee


Kristjan Allik

Ühiskonnaõpetus
Ajalugu
kristjan.allik@ruilakool.ee


Eve Reisser

Abiõpetaja


Eve Reisser

Abiõpetaja


Erica Pärt

Matemaatika
Loodusõpetus
Geograafia
4. klassi juhataja
Füüsika
erica.part@ruilakool.ee


Irina Rauk

Vene keel
irina.rauk@ruilakool.ee


Svetlana Jevstratova

Vene keel
svetlana.jevstratova@ruilakool.ee


Mihkel Kangur

Ühiskonnaõpetus
Ajalugu
mihkel.kangur@ruilakool.ee


Shalini Tuscano

Inglise keel
shalini.tuscano@ruilakool.ee


Mairis Perk

1. klassi juhataja
Eesti keel
Klassiõpetaja
mairis.perk@ruilakool.ee


Kristina Teresa Subi

Muusika
kristinateresa.subi@ruilakool.ee


Kristjan Õuekallas

Kehaline kasvatus
kristjan.ouekallas@ruilakool.ee

Tugipersonal (12)

Kätlin Kauler

Kooliterviseõde
koolitervis@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Reedeti 9-12

Mart Nurk

Psühholoog
+372 53422370
mart.nurk@sauevald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Jana Mõttus

Piirkonna lastekaitsespetsialist
+372 51990776
jana.mottus@sauevald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Raili Kann

HEV-koordinaator
raili.kann@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 11.30 - 13.00, eelneva registreerimisega

Lea Tikenberg-Rulli

Sotsiaalpedagoog
+372 6078736
lea.tikenberg@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Merle Luht

Pikapäevarühm
merle.luht@ruilakool.ee


Irina Laidna

Pikapäevarühm
irina.laidna@ruilakool.ee


Eve Reisser

Pikapäevarühm
eve.reisser@ruilakool.ee


Kersti Valter

Sotsiaalpedagoog
kersti.valter@sauevald.ee

Vastuvõtuaeg:

N ja R 9-12

Mariana Liiv

Eripedagoog
mariana.liiv@sauevald.ee

Vastuvõtuaeg:

T 9-14

Liina Toompuu

Eripedagoog
liina.toompuu@sauevald.ee

Vastuvõtuaeg:

N 9-14

Janne Aas

Eripedagoog
janne.aas@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

E 8.30-12.00
K 8.30-14.30
Töötajad (5)

Ellin Sarapson

Raamatukogu juhataja
ellin.sarapson@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Lea Tikenberg-Rulli

Juhiabi
+372 6078736
lea.tikenberg@ruilakool.ee


Aire Ansen-Kure

Haridustehnoloog
aire.ansen@ruilakool.ee


Tiia Petoffer

Kooli administraator


Ester Leiten-Kukk

Spordihoone administraator
+372 5163039
ester.leitenkukk@sauespordikeskus.ee

Õpilasesindus (17)

Hendrik Okspuu

Õpilasesinduse liige


Heleri Järvela

Õpilasesinduse liige


Silver Puri

Õpilasesinduse liige


Grethel Sarapson

Õpilasesinduse liige


Kristella Mäesalu

Õpilasesinduse liige


Sten Puri

Õpilasesinduse liige


Killu Sarapson

Õpilasesinduse liige


Anni Aljaste

Õpilasesinduse liige


Ketlin Ehasoo

Õpilasesinduse liige


Raner-Kevin Maksimov

Õpilasesinduse liige


Meridi Kaljura

Õpilasesinduse liige


Heleri Savi

Õpilasesinduse liige


Juss Roomets

Õpilasesinduse liige


Mirtel Luts

Õpilasesinduse liige


Hanna-Rebecca Rand

Õpilasesinduse liige


Tähe-Riin Sarapson

Õpilasesinduse liige


Oskar Tappo

Õpilasesinduse liige

Lasteaed (20)

Rita Pukk

Õppealajuhataja
+372 56911030
rita.pukk@ruilakool.ee


Reti Kuldvee

Lasteaiaõpetaja
leheke@ruilakool.ee


Raili Ollo

Lasteaiaõpetaja
oieke@ruilakool.ee


Karin Järvi

Muusika
karin.jarvi@ruilakool.ee


Helena Pihel

Liikumine
helena.pihel@ruilakool.ee


Jana Reheperv

Logopeed
logopeed@ruilakool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval ja neljapäeval, 9-13

Maret Kaljura

Õpetaja abi


Anneli Võõras

Lasteaiaõpetaja
kirsike@ruilakool.ee


Katrin Sai

Õpetaja abi


Alesja Penkina

Õpetaja abi


Ellen Malm

Õpetaja abi


Sigrid Kiisk

Õpetaja abi


Triin Reisser

Õpetaja abi


Birgit Paur

Õpetaja abi


Merle Viitamees

Õpetaja abi


Liisa Lepisk

Lasteaiaõpetaja
paikseke@ruilakool.ee


Triin Paur

Lasteaiaõpetaja


Kaisa Uusaed

Õpetaja abi


Annika Vaiknurme

Õpetaja abi


Marge Mäearu

Õpetaja abi

Hoolekogu (17)

Rafael Milerman

Hoolekogu esimees
Kooli vanemate esindaja
+372 5133891
rafael.milerman@gmail.com


Priit Abiram

Hoolekogu aseesimees
Kooli vanemate esindaja
+372 5214168
priit@primartrade.ee


Kristi Maajärv

Lasteaia vanemate esindaja
Hoolekogu aseesimees
+372 5052847
charliekristi@yahoo.com


Maarja Lillemäe

Kooli vanemate esindaja


Andres Aljaste

Kooli vanemate esindaja


Virve-Hella Haavam

Kooli vanemate esindaja


Meelis Kolk

Lasteaia vanemate esindaja


Raili Kann

Õpetajate esindaja


Kristel Jürvetson

Lasteaia vanemate esindaja


Helena Melis

Kooli vanemate esindaja


Anneli Võõras

Lasteaiaõpetajate esindaja


Hendrik Okspuu

Õpilasesinduse esindaja


Algis Sarapson

Kooli vanemate esindaja


Elis Teinveld

Lasteaia vanemate esindaja


Kadi Pakkas

Lasteaia vanemate esindaja


Anna-Magdaleena Kangro

Vilistlaste ja kooli toetavate organisatsioonide esindaja


Andres Kaarmann

Vallavalitsuse esindaja

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.