Uudised

Nädalainfo 22.-26. jaanuar 22. jaanuar Lea Tikenberg-Rulli


Ruila Põhikool on ühinenud õpetajate streigiga ning nädala esimene pool on vastavalt vajadusele ümber korraldatud. 

Täname kõiki lapsi ja vanemaid, kes kenasti Ruila koolis täna külalisesinejaid vastu võtsid ja teistmoodi koolipäeval osalesid.

Teisipäeval 23. jaanuaril tegelevad algklassidega meie kooli psühholoog Mart Nurk ja lasteaia õppejuht Rita Pukk, vanematele lastele tuleb Saue vallast rääkima vallavanem Andres Laisk, investeerimiskoolituse viib läbi Vaido Romulus ning kooli vilistlased jagavad õppimiskogemusi gümnaasiumis. Bussid väljuvad kooli juurest kl SK2 12.45 ja SK3 13.30

Kolmapäeval 24. jaanuaril on töövarjupäev, kus:

-1.-7. klassi õpilased külastavad oma vanemate organiseerimisel erinevaid töökohti, mille järel on vaja täita tööleht ja neljapäeval kooli tuua. Toidupakid jagatakse lastele koolist teisipäeval koju kaasa.

-8.-9. klassi õpilased lähevad õpetaja Livia Roometsaga Saue Riigigümnaasiumisse.

Kellel ei ole töövarjutamise võimalust, siis need õpilased on oodatud kooli, kus nendega tegelevad õpetajad Raili Kann ja Airi Püss. 

Neljapäeval ja reedel toimub tavapärane koolipäev tunniplaani alusel. 

Neljapäeval läheb 2. klass rahvusooperisse "Estonia" vaatama muusikali "Buratino".

Ruila Põhikool on ühinenud õpetajate streigiga ning nädala esimene pool on vastavalt vajadusele ümber korraldatud. 

Täname kõiki lapsi ja vanemaid, kes kenasti Ruila koolis täna külalisesinejaid vastu võtsid ja teistmoodi koolipäeval osalesid.

Teisipäeval 23. jaanuaril tegelevad algklassidega meie kooli psühholoog Mart Nurk ja lasteaia õppejuht Rita Pukk, vanematele lastele tuleb Saue vallast rääkima vallavanem Andres Laisk, investeerimiskoolituse viib läbi Vaido Romulus ning kooli vilistlased jagavad õppimiskogemusi gümnaasiumis. Bussid väljuvad kooli juurest kl SK2 12.45 ja SK3 13.30

Kolmapäeval 24. jaanuaril on töövarjupäev, kus:

-1.-7. klassi õpilased külastavad oma vanemate organiseerimisel erinevaid töökohti, mille järel on vaja täita tööleht ja neljapäeval kooli tuua. Toidupakid jagatakse lastele koolist teisipäeval koju kaasa.

-8.-9. klassi õpilased lähevad õpetaja Livia Roometsaga Saue Riigigümnaasiumisse.

Kellel ei ole töövarjutamise võimalust, siis need õpilased on oodatud kooli, kus nendega tegelevad õpetajad Raili Kann ja Airi Püss. 

Neljapäeval ja reedel toimub tavapärane koolipäev tunniplaani alusel. 

Neljapäeval läheb 2. klass rahvusooperisse "Estonia" vaatama muusikali "Buratino".