Nädalainfo 04.03.2024 05. märts Lea Tikenberg-Rulli

Kindlasti on vaheaeg õpilastele andnud võimaluse end välja puhata ja meelepäraste tegevustega järgmiseks õppeperioodiks jõudu koguda. Selle nädala lõpus saavad lapsed 8.märtsil tunnistused teise trimestri kokkuvõtvate hinnetega, õppenõukogu toimub 13. märtsil.

Õpilaskogunemisel tutvustati "Rohelise kooli" strateegia tegevusi ja klassijuhatajatundides viidi neist esimesed (teemade valimine ja rohemeeskonna kokkupanek) ka läbi.

Lisaks korrati üle, et kasutuskõlbmatu pisielektroonika (telefonid, kõrvaklapdi, laadijad, kaablid, tahvelarvutid, minikölarid jne) ja küünlaümbrised on võimalik tuua kooli, seda kõike kogub ja utiliseerib õpetaja Erica Pärt.

Tunnustati geograafia olümpiaadist osavõtjaid.

Üritused koolis käesoleval nädalal:

E 4.03 9. klass sooritab elektroonilist katse-eksamit inglise keeles

T 5.03 kooli esindus osaleb Saue valla mälumängu IV voorul

N 7.03 kooli esindus võtab osa sõudmisvõistlusest "Kurtna Kangutaja"

N 7.03 Graniitvillas alustab skulptuuriring

R 8.03 lõpetab II trimester, õpilastele pannakse välja kokkuvõtvad hinded.

Tunnustati geograafia olümpiaadist osavõtjaid.

Üritused koolis käesoleval nädalal:

E 4.03 9. klass sooritab elektroonilist katse-eksamit inglise keeles

T 5.03 kooli esindus osaleb Saue valla mälumängu IV voorul

N 7.03 kooli esindus võtab osa sõudmisvõistlusest "Kurtna Kangutaja"

N 7.03 Graniitvillas alustab skulptuuriring

R 8.03 lõpetab II trimester, õpilastele pannakse välja kokkuvõtvad hinded.