Õppekorraldus 11.-17.01.2021 08. jaanuar Lea Tikenberg-Rulli

Head Ruila kooli õpilased ja vanemad!

Vastavalt valitsuse korraldusele jätkame alates esmaspäevast, 11.jaanuarist osaliselt kontakt-  ja distantsõppel. Kooli tulevad 1.-4. ja 9.klassi õpilased. 5.-8.kl õpib kodus distantsõppel. Individuaalse ja rühmaõppe korral võtavad õpetajad personaalselt ühendust.

Distantsõpe toimub TEAMS-i keskkonnas, mis on lastele eelmisest poolaastast tuttav. Link TEAMS-i tundi sisenemiseks on e-koolis, kaasaarvatud tantsu-, kehalise kasvatuse ja tööõpetuse tunnid. Kõikidel õpilastel peab olema digivahendisse alla laaditud TEAMS-i rakendus (juhend manuses), kus saab tunnis osaleda reaalajas ülesandeid täites. Probleemide ja küsimuste korral võite pöörduda meie haridustehnoloogi Aire Ansen-Kure poole (aire.ansen@ruilakool.ee) . Õppetöö toimub tunniplaani alusel ja õpilastele tagasiside andmisel lähtume kooli hindamisjuhendist. Õpetajate poole saab küsimuste korral pöörduda meilile(kontaktid kooli kodulehel), kui ei ole kokku lepitud teisiti. Distantsõppel olevatele lastele antakse koolitoidupakid 14.jaanuaril, täpsema info saadame hiljem.

Koolis on 12-aastastel ja vanematel õpilastel kohustus kanda maske, mis peavad lastel endil kaasas olema. Muudetud on söögivahetunnid:

KL 11.05               1.-2.klass

KL 12.10               3.-4.klass

KL 13.10               9. klass

Kehalise kasvatuse tunnid toimuvad õues. Palume kõigil soojalt riietuda. 1.-2. klass võtke kaasa kelgud,  3.-4. klass ning 9. klass suusad.

Huviringe ei toimu.

Pikapäevarühma lapsed viibivad 6.tunni ajal õues ja peale 6.tundi lähevad koolibussile. Nendele lastele, kelle buss väljub hiljem, leiame tegevust koolimajas.

NB! Palun riietage lapsed soojalt, et kõigil oleksid mütsid, sallid, kindad jne. Viibime palju värske õhu käes nii vahetundides kui ka tundide ajal!!!

Hoidke endid ja püsige terved!

Tiia Rosenberg

Ruila Põhikooli direktor

JUHEND
Kuidas kasutada Microsoft Teams rakendust distantsõppes?

Esimene võimalus on, et rakendust ei laeta alla. Õpilane vajutab õpetaja saadetud lingile ning talle avaneb uus vaheleht kolme võimalusega. Õpilane jätkab selles brauseris. See piirab teatud funktsioone nagu näiteks kirjalikult kommenteerimine oma klassi grupis videokõne ajal, kuid õpilane saab osaleda tunnis suuliselt kui õpetaja talle selleks loa annab.

Seda võimalust saab kasutada Microsoft Edge või Google Chrome brauserit kasutades. Teised nõuavad Microsoft Teamsi allalaadimist.
Õpilane peab sisestama oma korrektse nime.

pilt5.jpg
Teine võimalus on rakendus endale Windowsi arvutisse alla laadida.

Mine:

juhend1.jpg
Lae rakendus alla.

pilt3.jpg

Sisesta oma kasutajatunnus ja salasõna.

pilt4.jpg

Õpilane sisestab sama kasutajatunnuse millega ta kooli arvutisse sisse logib ning lisab @ruilakool.ee
Parool on samuti sama millega õpilane kooliarvutisse sisse logib.

Head Ruila kooli õpilased ja vanemad!

KL 11.05               1.-2.klass

KL 12.10               3.-4.klass

KL 13.10               9. klass

Huviringe ei toimu.

Hoidke endid ja püsige terved!

Tiia Rosenberg

Ruila Põhikooli direktor

JUHEND
Kuidas kasutada Microsoft Teams rakendust distantsõppes?

Õpilane peab sisestama oma korrektse nime.

pilt5.jpg
Teine võimalus on rakendus endale Windowsi arvutisse alla laadida.

Mine:

juhend1.jpg
Lae rakendus alla.

pilt3.jpg

Sisesta oma kasutajatunnus ja salasõna.

pilt4.jpg

Parool on samuti sama millega õpilane kooliarvutisse sisse logib.